Кабмін презентував онлайн-платформу для бізнесу

Дія. Бізнес
Читать на русском

"Дія. Бізнес" буде працювати у двох напрямках

Міністерство цифрової трансформації презентувало запуск національної онлайн-платформи для підприємців "Дія. Бізнес". Про це повідомила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, передає Сегодня

За її словами, онлайн-платформа дозволить бізнесу знайти перелік сервісів і програм підтримки від держави, а також отримати професійні консультації.

При цьому Іонан вказала, що портал буде працювати у двох напрямках - інформаційна платформа та онлайн-консультації. На даний момент на порталі можна знайти каталог ідей для бізнесу, шаблони для створення справи, корисні кейси, довідник підприємця, а також перелік необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу.

При цьому вона зазначила, що за даними світової статистики, 80% компаній закриваються в перший рік після початку роботи, а 50% - на п'ятому році, тому поставлено завдання - створити умови для розвитку підприємництва в Україні.

Як раніше повідомляв APnews, міністерство цифровий трансформації України анонсувало запуск платформи для бізнесменів Дія.Бізнес

Новини партнерів

Нацрада заборонила трансляцію ще декількох російських каналів, серед них "Зоопарк" і "Топшоп ТВ"
Зеленський ветував закон про скасування стройового статуту ЗСУ