Кабінет міністрів затвердив проект бюджету-2020 до другого читання ВРУ

Кабінет міністрів затвердив проект бюджету-2020 до другого читання ВРУ
Читать на русском

Ввечері, 3 листопада на позачерговому засіданні у Кабміні затвердили і направили на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету на 2020 рік.

Ввечері, 3 листопада у Кабміні на позачерговому засіданні затвердили і направили на розгляд Верховної Ради проект державного бюджету на 2020 рік, передає Інтерфакс.

"Сьогодні ми прийняли проект бюджету-2020 до другого читання, обробивши висновки Верховної Ради. З огляду на рішення РНБО і комісії з розподілу коштів на інвестиційні проекти, Бюджет прийнятий з доопрацюванням. Ми завершимо і скоріше передамо документ до Верховної Ради. Для нас важливий широкий діалог з нашими колегами в парламенті і Президентом, тому з завтрашнього дня ми будемо обговорювати проект бюджету. І, звичайно, після подання ми представимо людям головний фінансовий документ країни", - зазначила Міністр фінансів Оксана Маркарова.

Крім того, уряд скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій (РДА). Це обумовлено тим, що в результаті реформи децентралізації функції РДА активно переходять до об'єднаних територіальних громад.

"Рішення Уряду дозволить оптимізувати роботу таких райдержадміністрацій та зменшити витрати бюджетних коштів, які можуть бути спрямовані на розвиток громад на відповідних територіях", - йдеться в повідомленні.

Також Кабмін зобов'язав усі державні установи виплачувати кошти на відрядження працівників у безготівковій формі. Це дозволить скоротити кількість паперових документів і заощадити мінімум 60 млн гривень на рік.

Крім того, уряд визначив порядок відбору до складу комісії з питань вищого корпусу державної служби громадських об'єднань і установ вищої освіти, що здійснюють підготовку в області публічного управління і адміністрування. Рішення сприятиме прозорості та відкритості конкурсів на вищі державні посади.

Кабмін також ухвалив кадрові рішення, зокрема, призначив Сергія Масліченка заступником міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Крім того, уряд оголосив конкурси на посади державних секретарів Мінекоенерго і Мінрегіону, голови Державної екологічної інспекції, посади заступника голови Державної фіскальної служби.

Кабмін звільнив голову Державного космічного агентства Павла Дегтяренка та оголосив конкурс на зайняття цієї посади.

Уряд також призначив тимчасовим виконувачем обов'язків генерального директора Державного авіаційного підприємства "Україна" Олександра Пономаренка.

Новини партнерів

Дональд Трамп закликав Бориса Джонсона і Найджела Фараджа йти на парламентські вибори разом
Виробництво хліба в Україні скоротилось на 10%, - Держстат