Кабінет міністрів передасть на приватизацію або в оренду 281 об'єкт нерухомості, - Дубілет

Кабінет міністрів передасть на приватизацію або в оренду 281 об'єкт нерухомості, - Дубілет
Читать на русском

В рамках оптимізації буде скорочено 1770 посад у Держстаті і передано в оренду чи на приватизацію 281 об'єкт нерухомості, повідомив міністр Кабінету Міністрів

Уряд скоротить районні підрозділи Державної служби статистики (Держстат) на 1,7 тис. позицій, а також передасть в оренду або на приватизацію 281 об'єкт нерухомості, повідомив міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет.

"Ми ухвалили непросте рішення - скоротити 1770 посад у Державній службі статистики. Буде також звільнено і передано в оренду або на приватизацію 281 об'єкт нерухомості. Цю оптимізацію ми здійснюємо за рахунок скорочення підрозділів районного рівня. З огляду на те, що велика частина звітів, які компанії подають до Держстату, подаються в електронному вигляді, підтримка цих підрозділів стала недоцільною", - написав він у Facebook у середу.

За словами Дубілета, частину функцій районних служб Держстату буде передано обласним підрозділам. Крім того, планується скоротити кількість звітів. При цьому зі скороченими співробітниками працюватиме оновлена служба зайнятості.

Як повідомлялося, уряд України вирішив скоротити штат районних державних адміністрацій на 18,449 тис. позицій.

Новини партнерів

Держгеонадра очолив Роман Опімах - голова асоціації газовидобувних компаній
Зеленський підписав указ про створення Ради з питань свободи слова