Ізраїльські винахідники розробили маску з дистанційним управлінням

Ізраїльські винахідники розробили маску з дистанційним управлінням
Читать на русском

Винахідники під’єднали до маски важіль, яки працює, як велосипедне гальмо: він відкривається під час натискання, щоб можна було їсти

В Ізраїлі винахідники створили маску з дистанційним управлінням, в якій можна їсти. Про це повідомляє APnews з посиланням на Reuters.

Винахідники під’єднали до маски важіль, яки працює, як велосипедне гальмо: він відкривається під час натискання, щоб можна було їсти.

"Маска відкривається механічно шляхом дистанційного управління або автоматично, коли виделка наближається до обличчя. Тоді ви можете насолоджуватися їжею. Коли ви виймете виделку - маска закриється і ви та люди поруч знов будете захищені від вірусу", - пояснив віце-президент компанії Avtipus Patents and Inventions Асаф Гітеліс.

Він підкреслив, що з твердими продуктами труднощів бути не повинно, проте вони можуть виникати під час вживання морозива або соусів.

Патент на маску вже подали, її виробництво планується почати через декілька місяців. Передбачається, що вона буде коштувати до 3 доларів.

Як повідомляв APnews раніше, глава програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій Майк Райан заявив, що коронавірус може існувати постійно, як і ВІЛ, не можна точно передбачити, на скільки це затягнеться.

В "Слузі народу" розповіли, коли представлять своїх кандидатів в мери
У Китаї зафіксували новий спалах коронавірусу: на карантин відправили 108 млн осіб

Новини партнерів