Їжа в коробках від оселедця: Денісова повідомила про відсутність дезінфекції та медзасобів у київському СІЗО

Їжа в коробках від оселедця: Денісова повідомила про відсутність дезінфекції та медзасобів у київському СІЗО
Читать на русском

Денісова розповіла про порушення у корпусах, де побувала

У Київському слідчому ізоляторі зафіксовано багато порушень плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на пост уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Денісова розповіла про порушення у корпусах, де побувала.

У корпусі для утримання засуджених до довічного позбавлення волі персонал, що знаходиться на посту не ознайомлений з вимогами та заходами, що повинні проводитися в умовах карантину в пенітенціарних установах. Відповідна пам’ятка чи інформаційний листок відсутні. Також на посту та санітарному вузлі нема засобів для миття та дезінфекції рук. Камери не дезінфікують, ув'язнені самостійно проводять вологе прибирання з розчином хлору. Їжу в'язням приносять у використаних пластмасових коробках від майонезу та оселедця.

У медичній частині СІЗО відсутні у повному обсязі засоби індивідуального захисту, вони є лише у медичного персоналу.

В наявності три безконтактних термометри. Лише два працівники виконують дезінфекцію приміщень та камер СІЗО. Утримувані особи, що перебували в палатах-камерах медчастини засобами індивідуального захисту не забезпечені. Приміщення не відповідають санітарно-гігієнічним нормам та не готові для перебування там хворих.

У корпусі для утримування жінок та жінок з дітьми нема засобів індивідуального захисту. Деякі камери переповнені, тому засуджені жінки не забезпечені особистим спальним місцем. Прибирання камер здійснюється хлорним розчином, місця загального користування дезінфікують раз на день.

Раніше APnews повідомляв, що в Україні різко зросла кількість жертв коронавірусу.

Новини партнерів

ЦВК зареєструвала Світличну народним депутатом Ради
“Говорити, коли закінчиться карантин - зарано”: Україна на порозі піку хвороби - МОЗ