Їздив без прав та регулярно перевищував швидкість - поліцейські вже ловили 16-річного підлітка, який влаштував смертельну ДТП у Харкові

Їздив без прав та регулярно перевищував швидкість - поліцейські вже ловили 16-річного підлітка, який влаштував смертельну ДТП у Харкові
Читать на русском

У патрульній поліції наголосили, що будь-які дії мають свої наслідки.

Поліцейські вже складали матеріали на 16-річного Миколу Харківського, який напередодні влаштував смертельну ДТП у Харкові. Про це APnews повідомляє з посиланням на першого заступника Департаменту патрульної поліції Миколу Білошицького.

Зокрема, Білошицький повідомив, що на підлітка вже складали адміністративні протоколи через керування без прав (частина 2 статті 126 КУпАП) та перевищення швидкості (частина 1 статті 122 КУпАП). Вказані правопорушення Харківський скоїв, перебуваючи за кермом іншого автомобіля.

Також заступник голови патрульної поліції заявив, що до таких наслідків як смертельна ДТП наводить безвідповідальність батьків, які "потурають призводять до таких наслідків". "Це системна безвідповідальність", - заявив Білошицький.

Раніше APnews повідомляв, що батько винуватця смертельної ДТП уникає питань про машину і каже, що "все – спланована акція". Чоловік не розуміє, чому його "Колю зробили злочинцем".

Новини партнерів

Приїхав побачити Саакашвілі: журналіста Дмитра Гордона депортують з Грузії
Пік захворюваності на COVID-19 у Києві очікується в листопаді – Рубан