Івано-Франківськ закликає уряд і Зеленського ввести НС по всій Україні

Івано-Франківськ закликає уряд і Зеленського ввести НС по всій Україні
Читать на русском

Влада міста посилила заходи безпеки після першого летального випадку в області.

Івано-Франківська міська рада звернулася до уряду і президента України Володимира Зеленського з проханням ввести надзвичайний стан в Україні у зв'язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що для протидії поширення коронавірусу необхідно залучити правоохоронців і Національну гвардію.

"Звертаємося до уряду, президента, ввести жорсткі заходи, в тому числі надзвичайний стан в Україні, із залученням правоохоронців і Нацгвардії. Зволікання призведе до поширення вірусу", - наголосив Марцінків.

Зазначається, що в місті наразі посилено заходи безпеки після першого летального випадку в області.

"У нас є перша загибла від коронавірусу. Ще 15 осіб знаходяться в інфекційній лікарні з підозрою на вірус. Змушені впровадити більш жорсткі заходи", - написав він.

Мер міста зазначив, що поліція, Національна гвардія і Муніципальна інспекція будуть забезпечувати цілодобове патрулювання вулиць. У міській раді попередили про введення штрафів за порушення карантинних заходів – від 17 тис. грн для фізичних осіб і від 34 тис. для юридичних.

"Звертаємося до керівництва закладів: в магазини, аптеки, на ринки, допускати більше десяти чоловік, які повинні зберігати дистанцію не менше 2 метрів. Закрити ринки, ми, на жаль, не можемо", - додав Марцінків.

Як повідомляв APNews, чоловіка, який контактував з померлою від коронавірусу жінкою в Івано-Франківську, госпіталізовують.

Новини партнерів

У Києві прокуратура відкрила справу проти клініки через приховування інформації про хворого на коронавірус
Американський бізнесмен подав до суду на нардепа Дубинського. Документ