"Ювентус" - "Динамо" 3:0. Мората і Роналду принесли перемогу Пірло

Вирішальний матч кияни проведуть за тиждень в Києві.

У Турині на "Альянц Стедіум" місцевий "Ювентус" приймав київське "Динамо". Матч проходив в рамках п'ятого туру Ліги Чемпіонів, і був в однаковій мірі важливий і не важливий для обох команд. "Юве" вже гарантував собі місце в плей-офф, а "Динамо" залишалося боротися за Лігу Європи в матчі з "Ференцварош".

З іншого боку, туринці були б не проти націлитися на перше місце в групі, але для цього потрібно було обов'язково перемагати сьогодні. Кияни ж явно були проти підходити до очної зустрічі з командою Сергія Реброва, маючи перевагу в окулярах. APnews розповість, яка з команд впоралася зі своїм завданням краще.

Ювентус: Щенсни, Де Лігт - Бонуччі (Данило, 62) - Деміраль (Драгусін, 69), Сандро - Маккені - Ремзі (Бернардескі, 62) - Бентанкур (Артур, 76) - К'єза (Кулусевські, 76), Мората - Роналду.

Динамо: Бущан, Миколенко (Караваєв, 84) - Попов - Забарний - Кендзьора, Сидорчук - Шапаренко - Шепелев (Гармаш, 72), Родрігес (Де Пена, 72) - Циганков (Лєднєв, 90), Вербич (Супряга, 72).

Попри різницю в статусі, команди провели в цілому рівний перший тайм, ось тільки кияни змогли вирівняти ситуацію лише в другій половині 45-хвилинки. До цього "Ювентус", нехай і не включаючи підвищені передачі, тиснув більше. І домігся свого на 21-й хвилині, коли Фредеріко К'єза головою переправив м'яч у ворота після навісу від Алекса Сандро.

Наприкінці тайму "Динамо" також створило відмінний гольовий момент, але з ударом Віктора Циганкова після майстерні знижки від Вербича впорався Щенсни. Натомість видається, саме цей момент додав упевненості киянам, які на початку другого тайму грали не просто на рівних з "Юве", а й часом навіть перегравали італійський гранд.

На жаль, в якийсь момент кияни занадто захопилися атакою. А туринці провели зразкову контратаку, яку ударом з півметра завершив Кріштіану Роналду. А через дев'ять хвилин свій шостий гол у цій Лізі Чемпіонів забив і Альваро Мората, який зробив це без особливого опору з боку киян. Варто відзначити, що пропустивши другий м'яч, підопічні Мірчі Луческу немов остаточно змирилися з поразкою, так до кінця матчу і не оговтавшись, і створюючи напівмоменти скоріше тому, що і "Юве" виключився з гри.

3:0 - і "Ювентус", незважаючи на проблеми в чемпіонаті, в Лізі Чемпіонів продовжує впевнено перемагати (якщо залишити за дужками гру з "Барсою"). А ми нагадаємо, що раніше повідомляли про можливу революцію в форматі проведення Ліги Чемпіонів. Реформа від УЄФА дозволить топ-клубам зустрічатися в рамках цього турніру набагато частіше.

Заступнику голови ОП Олегу Татарову запропонували добровільно піти у відставку - джерело