Юніорська збірна України з боксу завоювала рекордну кількість медалей

Серед нагород - п'ять золотих медалей.

У болгарській Софії завершився чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. І збірна України на цьому турнірі проявила себе найкращим чином. Про це з посиланням на прес-службу федерації боксу України повідомляє APnews.

На турнірі українські боксери змогли завоювати 20 медалей - і це найкращий показник в історії нашої країни. Найбільше українці завоювали бронзові медалі - 11 штук. Ще чотири медалі в скарбничці - це "срібло". Також наші спортсмени здобули п'ять золотих медалей.

Чемпіонами змагань стали Віталій Грабовський у ваговій категорії до 57 кілограмів, Олександр Яровий (до 60 кілограмів), Олексій Бокле (до 63 кілограм), Олександр Балабін (до 70 кілограмів) і Вероніка Накот (до 66 кілограмів).

Нагадаємо, раніше дуже здорово на європейській першості себе проявила і молодіжна збірна України з боксу. На турнірі в Чорногорії українці здобули 15 медалей, з них три - золоті.