Ірина Верещук розповіла, як збирається воювати з Кличком на виборах в Київраду

Ірина Верещук розповіла, як збирається воювати з Кличком на виборах в Київраду
Ексклюзив
Читать на русском

Кличко – єдиний кандидат в мери, кого Верещук вважає серйозним суперником.

Кандидат в мери Києва Ірина Верещук заявила, що має абсолютну підтримку президента, уряду і парламенту, тому не переймається тим, що її опонент – діючий міський голова Віталій Кличко, котрий має суттєву підтримку киян. Як сказала Верещук, "Зеленського також ніхто не бачив президентом".

Про це вона розповіла в бліц-інтерв’ю журналістці APnews. Повна версія інтерв’ю доступна за посиланням.

На запитання, як перемогти Віталія Кличка, Ірина Верещук відповіла:

"Взяти і перемогти. Пам’ятаєте, був такий принцип? Треба робити те, що повинен робити. Там, де вмієш, стільки, скільки ти можеш. І все буде гаразд. Не боятися ніяких рейтингів, не боятися ніяких соціологій і так далі. Це все дуже відносно, і приклади у нас в країні є, правда? Нещодавні вибори президента. Ще декілька років тому ніхто навіть не розглядав Володимира Олександровича як ймовірного кандидата, а потім і діючого президента.

Чи парламент, наприклад, "Слуга народу"…коли безпрецедентна кількість зайшла у Верховну Раду.
Я готова боротись, готова доводити, що в Україні і, зокрема, в Києві є люди, які готові брати на себе відповідальність, не ховатись за спинами, не ховатись за порожніми фразами, а працювати і досягати результату".

Вона також додала, що Кличко – єдиний кандидат в мери, кого вона вважає серйозним суперником.

При цьому Верещук запевнила, що може впоратися з проблемами міста, з якими не справляється діючий мер.

"Єдиний опонент – це Кличко. Він діючий мер, тому тут очевидні речі. Об’єктивно, у нього висока підтримка на сьогодні.

У мене жодних немає "закидів" в його бік, як особистості, але як міський голова, напевно, продовжувати ще на 5 років …ну, якщо він зараз не може вирішити питання на рівні Кабінету міністрів чи на рівні парламенту, то що дає, таку, знаєте, надію на те, що він зможе це зробити наступні 5 років?

Тобто, нехай люди обирають. Це може бути команда, яка прийде і буде працювати злагоджено на рівні центральної влади, тому що без центральної влади, без державного бюджету, що напряму стосується великих проектів – як об’їзна, як мости…На це все має бути співфінансування з державним бюджетом. Це все має бути пропрацьовано, бо не лише Київ і кияни будуть користуватися об’їзною дорогою.

Сьогодні легкові автомобілі й інші засоби пересування просто заполонили Київ, а відповідатиме чомусь бюджет. Ні, це має бути наша спільна відповідальність. Але для цього потрібно працювати і треба мати команду, в тому числі президента, прем’єра і парламент, які тобі довіряють, а ти довіряєш їм. Це і є наша позиція, це і є наш виробничий момент, який відрізняється від позиції будь-якого кандидата, який намагається сьогодні стати міським головою і зайти в Київраду", - наголосила Ірина Верещук.

Раніше APnews повідомляв, що відомо про кандидатку "Слуги народу" в мери Києва.

Новини партнерів

У НАБУ розкрили махінації з відмивання грошей, які здійснював Новак на посаді глави "Укравтодору"
В.о. директора ДБР Соколов в черговий раз порушив українське законодавство, - адвокат