Іран вирішив розшифрувати чорні скриньки в місцевій лабораторії

Іран вирішив розшифрувати чорні скриньки в місцевій лабораторії
Читать на русском

Українські фахівці полетять в Іран вже 8 січня

Глава департаменту реагування на надзвичайні події Організації цивільної авіації Ірану Хасан Резайфар заявив, що чорні скриньки українського авіалайнера МАУ, який зазнав катастрофи, розшифрують в Ірані, повідомляє ISNA.

"Чорні ящики у нас, і діючі закони встановлюють правила, де і як їх потрібно розшифровувати. Прямо говориться, що ця робота проводиться уповноваженою державною лабораторією. Це буде зроблено в Ірані", - заявив чиновник.

У свою чергу, президент України Володимир Зеленський розповів, що літак з українськими фахівцями експертної та пошуково-рятувальної груп вилетить до Ірану ввечері 8 січня.

"Завершилося позачергове засідання уряду. Сьогодні ввечері до Ірану вилітає наш літак із фахівцями експертної та пошуково-рятувальної груп. Серед них – представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міноборони, МЗС, МВС, СБУ, РНБО, Державної авіаційної служби, Нацбюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та "Міжнародних авіаліній України", - зазначив Зеленський.

Він додав, що "усі вони будуть залучені до розслідування, ідентифікації та репатріації тіл українців, загиблих в авіакатастрофі".

"Проводжу постійні консультації з нашими іноземними партнерами. Наш пріоритет - встановлення істини та відповідальних за цю страшну катастрофу", - підсумував Зеленський.

Раніше повідомлялось, що глава організації цивільної авіації Ірану Алі Абедзаде заявив, що Іран не буде віддавати Україні чорні скриньки українського пасажирського літака МАУ, який розбився в середу, 8 січня.

Глава правління Нафтогазу обговорить борг Газпрому з Кабміном
В Закарпатській області чоловік облив іноземця бензином і підпалив

Новини партнерів