"Інтер" - "Шахтар" 0:0. "Гірники" здобули героїчну нічию і вирвали путівку в Лігу Європи

Підопічні Луїша Каштру видали відмінну гру в обороні.

У матчі останнього туру Ліги Чемпіонів "Шахтар" визначав, на якому місці він закінчить груповий етап - "гірники" легко могли як пройти в Лігу Чемпіонів, так і виявитися без єврокубків взагалі. Те ж саме можна було сказати і про "Інтер", який перед останнім туром і зовсім опинився на останньому місці в групі. APnews розповість, яка з команд краще виконала поставлене перед собою завдання.

Інтер: Ханданович, Бастоні (Д'Амброзіо, 85) - Де Врей - Шкріньяр, Янг (Перішич, 68) - Гальярдіні (Санчес, 75) - Брозовіч - Барелла - Хакімі (Дарміан, 85), Мартінес (Еріксен, 85) - Лукаку.

Шахтар: Трубін, Вітао (Хочолава, 36) - Степаненко - Бондар, Матвієнко - Майкон - Коваленко - Марлос (Патрік, 64) - Додо, Тайсон (Дентіньо, 86) - Тете (Соломон, 65).

Для того, щоб опинитися в Лізі Європи, "гірникам" було достатньо не програти в Мілані - і для цього Луїш Каштру вирішив змінити схему команди на 3-5-2, яка в обороні перетворювалася в 5-3-2. Також донеччани дуже здорово перекривали для "Інтера" можливості розвитку атак через короткий пас, змушуючи щоразу повертати м'яч назад, захисникам.

Які або завантажували в центр, в розрахунку на габарити і вміння зачепитися за м'яч Лукаку, або у фланг, де особливо проявляв активність Хакимі. Варто визнати, що завдяки своєму класу, нерадзуррі змогли створити кілька непоганих моментів, але до небезпечних ударів по воротах Трубіна справа так і не дійшла.

"Гірники" ж, незважаючи на дуже рідкісні виходи в контратаки, також кілька разів змусили понервувати Антоніо Конте. Свисток на перерву зафіксував нулі на табло - закономірний підсумок перших 45 хвилин. Рахунок, який повністю влаштовував донеччан.

Початок другого тайму вийшов за змістом повним продовженням тайму першого - "Інтер" тиснув, нескінченно подавав кутові, але майже не створював реальну загрозу біля воріт Трубіна. "Гірники" ж (і це перша відмінність) вибігали в контратаки набагато ефективніше, і одна з них закінчилася ударом у ворота від Тете.

Але набагато важливіше, що після цього епізоду "Шахтар" сам почав епізодами контролювати м'яч і проводити позиційні атаки. Причому виходило це у підопічних Каштру непогано, що допомогло відсунути гру від своїх воріт.

У кінцівці матчу "Інтер" встиг створити кілька по-справжньому небезпечних моментів, але так і не зміг роздрукувати Анатолія Трубіна. Нулі на табло - і "Шахтар" зміг вистояти, завоювавши путівку в Лігу Європи.

Раніше ми повідомляли, що завдяки перемозі "Динамо" над "Ференцварошем" Україна повернулася на 11-е місце в рейтингу УЄФА. "Горняки", добыв ничью в матче с "Интером", помогли нашей стране оторваться от Шотландии.

В Україні знову зросла кількість хворих на COVID-19: за добу виявили понад 13 тисяч