"Інструмент для боротьби з владою": Єрмак прокоментував "плівки Лероса" з його братом

"Інструмент для боротьби з владою": Єрмак прокоментував "плівки Лероса" з його братом
Читать на русском

За його словами, депутати фракції "Слуга народу" обманним шляхом змусили призначити заступника міністра

Відео з братом глави Офісу президента Андрія Єрмака Денисом Єрмаком є інструментом, який використовують люди, які борються з українською владою. Про це повідомляє APNews з посиланням на заяву глави Офісу президента під час брифінгу.

За його словами, депутати фракції "Слуга народу" обманним шляхом змусили призначити заступника міністра.

"Я розглядаю поява цих плівок за день до того, як в парламенті проходило розгляд важливих питань. Ви бачили, що там відбувалося. Ви розумієте, хто і як там діяв. Робили все, щоб Україна опинилася на порозі дефолту. Робили все, щоб Україна ніколи не прийняла дуже важливі закони. Тобто ті плівки з'явилися в неділю. До того ж, цей пан, який називає себе Гео Лерос. Я вважаю, що його дії, він є інструментом, який використовують люди, які борються не тільки зі мною, а з українською владою, з командою президента. Тому цей пан, я дійсно, це відбувалося в ОП, зупинив спроби цього пана, депутата партії "Слуга народу" обманним шляхом призначити на посаду заступника міністра людини з минулої влади, яка працювала в КМДА", - сказав Єрмак.

Голова офісу президента підкреслив, що, на його думку, співробітники Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проведуть повне розслідування пов'язане з "плівками".

"Що стосується інформації про плівках, на яких нібито був присутній мій брат. По-перше, як і обіцяв, як керівник ОП, безумовно, перше, що я зробив, я звернувся з заявою в правоохоронні органи: ДБР, в СБУ. Також я знаю, що порушено справу САП. Я вважаю, що ці органи проведуть повне розслідування всіх фактів, які сьогодні зв'язані з цими плівками. Хто це робив, за чиїм замовленням, що на цих плівках і т. д. Я гарантую, що влада жодним чином не буде на це впливати", - уточнив Єрмак.

Як повідомляв APnews раніше, народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос показав відео, на яких схожий на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса Єрмака чоловік проводить переговори про працевлаштування осіб на певні посади в органах влади.

Нагадаємо, що співробітники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розпочали справу через корупційний скандал, пов'язаний з головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком.

Також співробітники Державного бюро розслідувань відкрили кримінальну справу за заявою глави Офісу Президента України Андрія Єрмака у зв’язку з поширенням матеріалів про нібито продаж державних посад.

Новини партнерів

Єрмак про повернення полонених: Може 2 тижні і ми вже почнемо проводити обміни
По Україні розподілять 100 тисяч тестів, які прибули з Південної Кореї