Іноземцям дозволили в’їзд в Україну, але за наявності деяких документів

Іноземцям дозволили в’їзд в Україну, але за наявності деяких документів
Читать на русском

З 15 червня в Україні відновили роботу 15 пунктів пропуску.

З понеділка, 15 червня, в Україні відновлено роботу 15 пунктів пропуску для авіасполучення, а також дозволено пропуск іноземців на в'їзд до країни.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Держприкордонслуби.

При цьому, згідно з вимогами постанови Кабінету міністрів від 12 червня 2020 року №480, забороняється перетинати державний кордон іноземцям, які не мають поліса страхування витрат, пов’язаних з лікуванням коронавірусу, а також обсервацією.

"Наразі прикордонне відомство України очікує на надходження від Міністерства охорони здоров’я "Переліку держав із значним поширенням COVID-19". До надходження такого переліку на територію України будуть пропускати іноземців, які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома". Для прийняття рішення щодо обсервації іноземців, які не дали згоди на самоізоляцію, прикордонники будуть інформувати компетентні органи", - йдеться у повідомленні ДПСУ.

Як повідомляв APnews, після запуску міжнародного авіасполучення з 15 червня країни будуть класифікувати за "червоними" та "зеленими" зонами. Правила для пасажирів, які прибувають з тих, чи інших країн, будуть відрізнятися.

Новини партнерів

Захисники Стерненка нападають на журналістів під будівлею суду. Відео
Мітинг під Офісом президента. Інвестори "Укрбуду" принесли Зеленському "таблетку для пам’яті"