Іноземцям дозволили заочно відкривати рахунки в банках України

Іноземцям дозволили заочно відкривати рахунки в банках України
Читать на русском

В уряді наголосили, що такі зміни позитивно впливатимуть на інвестиційний клімат в Україні.

Кабінет міністрів України 25 червня схвалив постанову "Про реалізацію експериментального проекту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства" за умови її доопрацювання.

Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідний документ.

Згідно з пояснювальною запискою до постанови, метою є впровадження механізму набуття заінтересованими іноземцями та особами без громадянства статусу електронного резидента.

Це відбуватиметься без необхідності залишати країни проживання/перебування та приїзду до України шляхом надання можливостей отримувати у режимі онлайн адміністративні послуги та здійснювати інші дії як в Україні, так і за її межами.

"Електронний резидент набуває можливостей відкрити рахунок в банку тощо, отримувати в режимі онлайн адміністративні послуги, укладати електронні договори, тощо", - йдеться у пояснювальній записці.

Як наголосили в уряді, зазначені зміни позитивно впливатимуть на інвестиційний клімат в Україні, активізацію та подальший розвиток національної економіки, збільшення ВВП, збільшення надходжень до державного бюджету.

Як повідомляв APnews, Рада схвалила закон, який дозволяє іноземцям легально жити в Україні.

Новини партнерів

Кабмін виділив 82 млн для МВС на подолання наслідків катастрофи на Закарпатті
Кабмін назвав дату відкриття кінотеатрів і умови