Інформацію "злили". ОГП буде розслідувати спробу зірвання операції по затриманню фігуранта справи ПриватБанку

Інформацію "злили". ОГП буде розслідувати спробу зірвання операції по затриманню фігуранта справи ПриватБанку
Читать на русском

Генпрокурор зазначила, що коло людей, які були проінформовані про кількість підозр, підписаних нею, було дуже вузьким.

Спецоперація із затримання колишнього першого заступника голови правління ПриватБанку Володимира Яценка, якого підозрюють у привласненні і розтраті майна, ледь не зірвалася через витік інформації. Через це буде проводитись розслідування.

Про це APnews пише з посиланням на заяву генерального прокурора Ірини Венедіктової.

Вона зазначила, що українське суспільство вже звикло до того, що чіткі плани правоохоронців іноді "зливаються", хоча коло людей, які були проінформовані про кількість підозр, підписаних нею, було дуже вузьким.

“Це не завадило пану, який в той час працював першим заступником Голови правління «Приватбанку», в якийсь дивовижний спосіб замовити чартерний рейс до Відня, перебуваючи в Дніпрі. Завдячуючи нашим спільним діям, літак здійснив посадку в Борисполі. Фініта”, - прокоментувала ситуацію генпрокурор.

Та додала, що "злив" інформації стане темою окремого розслідування.

“Я можу пообіцяти одне - для мене не існує прізвищ, а для тих самих прізвищ, повірте, це дуже важливий меседж: яким би гучним та уразливим прізвище не було, я не санкціоную підозру, якщо буду вважати, що доказів, зібраних у справі, недостатньо. І, звичайно ж, я вчиню за законом, якщо докази належні і зібрані в необхідному обсязі”, - зазначила Венедіктова.

І заявила, що наразі “тримає руку на пульсі в декількох важливих справах", в яких детективи і прокурори мають «піднажати», щоб був досягнутий важливий результат, який “точно оцінять”.

APnews сьогодні писав, що топ-фігуранта справи ПриватБанку зняли з чартеру під час спроби вильоту з України.

Новини партнерів

Голова Київської ОДА захворів на коронавірус
Вибух гранати в Дрогобичі: у постраждалої все тіло прошито осколками