Інфекціоніст розповіла, як не заразитися Covid-19 в поїзді

Інфекціоніст розповіла, як не заразитися Covid-19 в поїзді
Ексклюзив
Читать на русском

Для пасажирів Укрзалізниці діятимуть нові правила подорожі під час карантину

Укрзалізниця відкрила продаж перших квитків на поїзди у найпопулярніші міжобласні сполучення. Вже на початку червня українці можуть почати подорожувати, але за умови дотримання певних правил карантину.

Так, пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках, а також при посадці до вагону буде проводитись вимірювання температури тіла. Про це повідомила прес-служба перевізника.

Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Редакція APnews поспілкувалася інфекціоністом Інною Андрусович, щоб дізнатися, на що ще необхідно звернути увагу, щоб убезпечити себе від хвороби та не допустити розповсюдження вірусу серед пасажирів.

"Пасажирам краще їхати в купе, ніж в плацкарті. За новими нормами, в купе має бути при цьому не більше двох осіб. Завдяки цьому концентрація людей з можливим вірусом буде знижуватися", - зазначила експерт.

Також підкреслила, що в експрес-потягах, де сидячі місця, було б непогано продавати квитки через місце. "Але в такому разі, можливо, може зрости ціна на квиток через те, що людей буде в два рази менше", - зазначила інфекціоніст.

Нагадаємо, як заявила прес-служба перевізника, продаж квитків відкрито на 50% місць у поїздах, крім поїзда №7/8 Одеса-Харків, де продається 100% місць.

Також Інна Андрусович порадила мати пасажирам свої санітайзери. А в туалетах запропонувала, як варіант, повісити кварцові бактерицидні лампи закритого типу, які дозволяють і людині знаходитися в приміщенні, і лампі дезінфікувати приміщення та поверхні. Однак ця порада призначена, скоріше, для організатора перевезень.

Раніше APnews писав, що у МОЗ назвали дату, коли українці зможуть полетіти за кордон.

Читайте також:

Новини партнерів

Ґвалтували 9 годин через помсту: адвокат потерпілої з Кагарлика розповів нові подробиці
У МОЗ назвали дату, коли українці зможуть полетіти за кордон