Інфекціоніст назвав винного в смерті двох хворих COVID-19 в реанімації у Львівській області

Інфекціоніст назвав винного в смерті двох хворих COVID-19 в реанімації у Львівській області
Ексклюзив
Читать на русском

Провина за це, на думку стратега, лежить на плечах губернатор області.

У смерті пацієнтів у реанімації Жовківської лікарні винен губернатор Львівської області. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заявив лікар-інфекціоніст та консультант з управління змінами Вадим Арістов.

За його словами, на випадки відключення електроенергії вже давно потрібно було передбачити протоколи дій. Крім того, їх потрібно було чітко відпрацювати з медперсоналом лікарень, чого на початку пандемії зроблено не було.

“Є перелік певних ризиків, які рано чи пізно, можуть статися. І на них повинні бути організаційні протоколи дій. В державних структурах і в системі охорони здоров’я повинні теж бути такі протоколи. Відключення електроенергії це найпоширеніший з них”, - каже Арістов.

При цьому лікар зазначає, що така трагедія може свідчити лише про те, що у Львівській області не були проведені навчання і вона не була підготовлена до такого перебігу подій.

Провина за це, на думку стратега, лежить на плечах губернатор області.

Як повідомляв APnews раніше, на Львівщині через відсутність електрики в реанімації померли два пацієнти на ШВЛ. Пізніше голова Львівської ОДА заявив, що в лікарні були наявні два електричних генератори, які можна застосовувати при аварійних відключеннях світла. Один був під'єднаний до пологового відділення, а інший стояв у гаражі непідключеним.

Новини партнерів

Не локдаун і не вакцина. Інфекціоніст назвав найдієвіший "спосіб боротьби" з пандемією COVID-19
В аеропорту Бориспіль вилучили нову партію діамантів на 17 мільйонів гривень