Інфекціоніст: Місцеві вибори – геноцид проти українського народу

Інфекціоніст: Місцеві вибори – геноцид проти українського народу
Ексклюзив
Читать на русском

Влада вчинить геноцид проти українського народу, якщо не створить безпечні умови для проведення виборів.

Українська влада навіть не розглядала можливість перенесення місцевих виборів в Україні, незважаючи на стрімку динаміку поширення коронавірусу. Як і планувалося – вони пройдуть 25 жовтня і, як обіцяє керівництво країни, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. У разі, якщо влада не забезпечить безпечне проведення місцевих виборів для громадян – такі дії можна сміливо розцінювати як умисний "геноцид українського народу".

Таку думку в коментарі редакції APnews озвучив голова Національної експертної групи з інфекційного контролю Андрій Александрін.

"Я категорично проти введення різних жорстких карантинів або локдаунів, але при цьому держава повинна брати на себе зобов'язання створення і фінансування інструменту, який буде мінімізувати інфекційні ризики.

Якщо держава створить безпечне перебування виборців на дільницях голосування, то не бачу ніякої в цьому проблеми, а якщо ні, то, я вважаю, що навмисно створювати умови для того, щоб люди інфікувалися, - безвідповідально.

Більше того, це виглядає як відвертий геноцид проти свого ж народу. Знову-таки - це не медична проблема, але потім все доведеться "розгрібати" медикам", - наголосив Андрій Александрін.

Нагадаємо, інфекціоніст вважає, що реальна ситуація з коронавірусом відрізняється від офіційної через недостатню кількість тестувань та монополізм у сфері діагностики COVID-19 з боку держави.

Як повідомляв APnews, в Україні вже зараз могли б фіксувати 20 000 хворих COVID-19 за добу.

Новини партнерів

Екс-голові податкової служби України Верланову закидають провину в недоотриманні 2 млрд грн до бюджету
Вперше за 300 років вчені знайшли новий орган в тілі людини