Її не треба знати: Данілов заявив, що в Україні російська мова не може бути другою офіційною

Її не треба знати: Данілов заявив, що в Україні російська мова не може бути другою офіційною
Читать на русском

Данілов вважає, що в Україні слід вчити англійську мову, а не російську

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов назвав питання мови принциповим для себе, підкресливши, що державна мова в Україні - українська, а російська не може бути другою офіційною. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Данілова в інтерв’ю Українській правді.

"Є речі, наприклад, питання мови - це дуже важливе, принципове питання для держави. Ніякої другої, російської, у нас бути не може - не тому, що її не треба вивчати, її не треба знати. Якщо ми кажемо про Україну - то має бути тільки державна українська мова. Чи має бути друга мова в Україні? Звичайно, має бути. Але це має бути англійська мова, яка має вивчатися, починаючи з дитячого садочка. Усі громадяни України, якщо ми хочемо бути в цивілізованому світі, мають знати, використовувати англійську мову. Це є обов’язкова річ", - сказав він.

Данілов зазначив, що у нього є власне бачення щодо багатьох питань, яким він ділиться з президентом України Володимиром Зеленським.

Як повідомляв APnews раніше, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що реформа Міністерства охорони здоров’я так і не закінчилась.

Новини партнерів

У Києві малюків-засновників нарядили до свята Івана Купала
Aston Martin Девіда Бекхема виставили на продаж