"Удаване загострення": Резніков виключив повномасштабну війну Росії з Україною

"Удаване загострення": Резніков виключив повномасштабну війну Росії з Україною
Читать на русском

Накопичення російських військ біля кордону України – це інструмент для досягнення мети, вважає міністр.

Міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков заявив, що Москва продовжує "грати м'язами". При цьому результати зустрічі політичних радників "нормандської четвірки" 19 квітня дають підстави вважати, що повномасштабного вторгнення Росії в Україну не буде.

Про це Резніков заявив в ефірі "Свобода слова", передає APnews.

Глава Мінреінтеграції зазначив, що на зустрічі політичні радники обговорили запропоновані німецько-французькою стороною кластери (ред. - можливість реалізації Мінських угод), а також необхідність відновлення режиму "тиші" на Донбасі, який був досягнутий у липні 2020 року.

"Сам факт, що сьогодні відбулася ця консультація - це вже позитив, тому що переговори тривають, попри удаване загострення на кордоні. Я здивований, наскільки робочою була атмосфера переговорів радників нормандської четвірки. Підкреслюю: всі чотири сторони говорили про те, що треба шукати можливості припинення режиму вогню", - заявив Резніков.

За його словами, мета Російської Федерації давно всім відома, адже накопичення військ - це інструмент для досягнення мети - рішення внутрішнього порядку денного самої РФ, з огляду на труднощі всередині країни та вибори в Державну думу.

"Друга річ - це запрошення до танцю безпосередньо США, щоб з Росією стали рахуватися і почався з ними діалог. Я не вважаю, що гра м'язами призведе до справжнього військового вторгнення в Україну. Це спроба продемонструвати загрозу, яка є страшнішою, ніж сама загроза", - наголосив Олексій Резніков.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, раніше Резніков пояснив, як ЄС може допомогти Україні у війні з Росією.

Новини партнерів

Військ РФ біля України зараз більше, ніж у 2014 році, - Пентагон
Яке свято 20 квітня 2021 року? Традиції, заборони, прикмети