"Ідіть на***н, займайтеся ж**ами: Чоловік, що осквернив єврейську Ханукію, обматюкав і влаштував бійку зі співробітниками СБУ

"Ідіть на***н, займайтеся ж**ами: Чоловік, що осквернив єврейську Ханукію, обматюкав і влаштував бійку зі співробітниками СБУ
Читать на русском

Чоловік на ім'я Андрій Рачок, який називає себе "активістом", зустрів співробітників СБУ нецензурною лайкою і бійкою.

Співробітники СБУ навідались до чоловіка, який скоїв акт вандалізму над ханукальним світильником у центрі Києва, та наштовхнулись на лайку та штовханину. Відео інциденту опублікувала Об'єднана єврейська община України, передає APnews.

На кадрах чоловік на ім'я Андрій Рачок, який називає себе "активістом", зустрів співробітників СБУ нецензурною лайкою та штовханиною.

"Яким провадженням? Йдіть на***н звідси, ж**ами займайтесь!", - сказав Рачок, після чого почав силою виштовхувати співробітників СБУ з квартири.

Крім цього, він не соромився закидати співробітників звинуваченнями та висловлювати антисемітські фрази.

В ОЄОУ при цьому зазначили, що судячи з відео, яке опублікував Рачок, проти нього відкрито ще одне кримінальне провадження від 19.09 за частиною 2 статті 109 КК України (Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій).

Варто наголосити, що Андрій Рачок намагався повалити Ханукію у Києві двічі. Всі свої спроби він знімав на відео та викладав їх на власних сторінках.

Як повідомляв APnews раніше, посол Ізраїлю назвав антисемітизмом інцидент з перевернутою ханукією в Києві.

Новини партнерів

Вчені відкрили ускладнюючу перебіг COVID-19 особливість імунітету
Вже 6000 підприємців стали у чергу за "карантинною компенсацією" - її можна отримати до кінця року