"Йде зачистка": Навального заборонили вивозити з Росії попри смертельно небезпечний стан

"Йде зачистка": Навального заборонили вивозити з Росії попри смертельно небезпечний стан
Читать на русском

Леонід Волков розповів, що лікарі впевнені, що Навального неможливо вилікувати в Омську, йому там смертельно небезпечно, однак його заборонили перевозити

Російський юрист Іван Жданов повідомив, що співробітник поліції заявив про виявлення в організмі російського опозиційного політика Олексія Навального небезпечної для нього і оточуючих отрути. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прес-секретаря Навального Кіри Ярмиш.

Поліція не говорить назва отрути, прикриваючись "таємницею слідства", лікарі ситуацію не коментують.

Також російський політик Леонід Волков розповів, що лікарі впевнені, що Навального неможливо вилікувати в Омську, йому там смертельно небезпечно, однак його заборонили перевозити.

"За вчорашній день ми говорили з десятками медиків, і все твердили одне й те саме: на борту сучасного медичного літака точно безпечніше, ніж в ЛШМД Омська, вивозите його якомога швидше. Ми зробили все можливе і неможливе, і ось через годину рівно літак приземлиться в Омську, всі папери підготовлені і оформлені, і тут _несподівано_ нам заявляють: не можна транспортувати. у тому числі за рішенням і під відповідальність Юлії", - йдеться в повідомленні.

Волков уточнив, що велика кількість людей всю ніч виконували запити під слова "нам треба переконатися, що всі з ним буде добре, коли ми його передамо".

"Ось, в тому числі, і справжня ціна заявам Пєскова, який вчора запевняв журналістів, що готовий" сприяти виїзду для необхідного лікування ". Безумовно, прийнято політичне, а не медичне рішення. Я вважаю: йде зачистка за виконавцями-невдахами; чекають, щоб токсини вийшли і перестали визначатися в організмі. Діагнозу і аналізів немає. Життя Олексія у величезній небезпеці. Ми вимагаємо: негайно перевезти Олексія на реанімобілі в аеропорт і транспортувати на лікування", - додав політик.

Як повідомляв APnews раніше, російського опозиційного політика Олексія Навального необхідно перевезти в європейську лікарню.

Новини партнерів

Немає необхідності повторно вводити карантин, незважаючи на ріст хворих - ВООЗ
Кількість тих, що заразилися коронавірусом в Україні перевищила 100000