Ібрагімович образився на FIFA21 за незаконне використання свого образу

Ібрагімович образився на FIFA21 за незаконне використання свого образу
Читать на русском

Гравець навіть запропонував провести розслідування цього злочину.

Нападник "Мілана" і збірної Швеції Златан Ібрагімович образився на популярний спортивний симулятор FIFA21. Про це APnews повідомляє з посиланням на повідомлення футболіста в Twitter.

Нещодавно Ібра подарував своїм партнерам по команді нові консолі PlayStation5. Очевидно, тоді ж швед побачив, що в новому футбольному симуляторі є і він сам. "Хто дав FIFA EA Sport дозвіл використовувати моє ім'я і обличчя? FIFPro? Наскільки мені відомо, я не перебуваю в FIFPro, а якщо перебуваю, то потрапив туди не знаючи цього, через якийсь дивний маневр. І я точно не давав дозволу FIFA або FIFPro робити на мені гроші", - написав Златан.

За словами футболіста, "хтось заробляє на моєму імені і особі без згоди кілька років", а також заявив, що пора провести відповідне розслідування. До слова, за нього це розслідування вже провели.

У випадку з Ібрагімовичем історія і справді не пов'язана з Міжнародною федерацією асоціацій професійних футболістів FIFPro. Компанія Electronic Arts безпосередньо домовилася з "Міланом", який дав компанії доступ до символіки команди, стадіону і, власне, спортсменам. Виходить, що Ібрагімович не зміг би уникнути попадання в FIFA, тому що клуб все вирішив за нього.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Златан Ібрагімович встиг перехворіти на коронавірус. Причому 38-річний форвард встиг здати позитивний тест на COVID-19 кілька разів, але вже повернувся до складу команди і продовжує забивати.

Новини партнерів

У США почали масово лікувати коронавірус "коктейлями з антитіл"
Лікар пояснив, як довго пацієнт з COVID-19 заразний