ГУР МО України опублікувало особисті дані окупантів, причетних до масових вбивств у Бучі

ГУР МО України опублікувало особисті дані окупантів, причетних до масових вбивств у Бучі
Читать на русском

У відомстві наголосили, що за скоєні злочини проти мирного населення України всі військові злочинці постануть перед судом і понесуть покарання.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало особисті дані військовослужбовців 64 окремої мотострілецької бригади РФ, які брали безпосередню участь у звірствах та масових вбивствах мирних громадян України у Бучі.

Про це APnews повідомляє з посиланням на пресслужбу ГУР МО України.

Список містить не тільки імена російських військових, починаючи від полковників і закінчуючи рядовими, а й дату народження, а також номери паспортів.

64 ОМБр прибула до України з Хабаровського краю. Вона базується в селі Князе-Волконське, неподалік Амура та кордону з Китаєм.

"Кожен українець повинен знати їхні імена! ГУР МО України отримало список військовослужбовців 64 ОМСБр, які скоїли військові злочини проти народу України в м. Буча", - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що за скоєні злочини проти українців усі російські військові злочинці постануть перед судом і будуть притягнуті до відповідальності.

Раніше APnews також повідомляв, в ОПУ показали "пекло 21 століття" в Бучі під Києвом.

Новини партнерів

У Луганській області війська РФ обстріляли церкву, двох священиків поранено
Глава британської розвідки повідомив, що страти входили до плану путіна щодо вторгнення в Україну.