Грузія заявила, що не збирається евакуювати співробітників посольства з Києва

Грузія заявила, що не збирається евакуювати співробітників посольства з Києва
Читать на русском

Грузинська влада також підтвердила підтримку незалежності України.

Влада Грузії не має наміру евакуювати членів сімей та співробітників свого посольства в Києві. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.

У МЗС зазначають, що Дмитро Кулеба та його грузинський колега Давид Залкаліані провели телефонну розмову. Сама розмова пройшла у контексті консолідації міжнародної підтримки України.

При цьому, як запевняють у МЗС, Залкаліані запевнив, що Грузія підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. І в рамках цієї підтримки він запевнив, що намірів евакуювати членів сімей та співробітників грузинського посольства в Києві Грузія не має.

Також Кулеба та Залкаліані погодили спільну позицію про те, що поступки Росії з інтеграції України та Грузії в НАТО неприпустимі. Міністри скоординували подальші кроки у відносинах обох країн із Альянсом та ЄС.

Раніше APnews повідомляв, що державний департамент США рекомендував своїм держслужбовцям і дипломатам виїхати з сім'ями з України. В Міністерстві закордонних справ відреагували на евакуацію американських дипломатів з України. Такий крок Держдепу США розцінюють як "передчасний".

Слідом за Сполученими Штатами Америки Великобританія почала відкликати співробітників свого посольства в Україні. До такого ж рішення прийшла влада Австралії. Пізніше стало відомо, що ще одна країна розглядає можливість евакуювати співробітників посольства з України

Новини партнерів

У ДБР спростували проведення "перехресного допиту" Порошенка та Медведчука
У Німеччині російські дипломати влаштували дебош і поножів'я в італійському ресторані