Грузія відкликала посла в Україні через призначення Саакашвілі

Грузія відкликала посла в Україні через призначення Саакашвілі
Читать на русском

Водночас Грузія "не розглядає розрив дипломатичних відносин або перегляд стратегічного партнерства"

Грузія прийняла рішення про відкликання свого посла в Україні для консультацій у зв'язку з призначенням третього президента Михайла Саакашвілі на посаду глави Виконавчого комітету реформ при президенті України. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра закордонних справ Грузії Давида Залкаліані.

"Це звичайна практика в дипломатичних відносинах, яка вказує на виникнення певних проблем у двосторонніх відносинах, тому для визначення майбутніх кроків необхідна консультація з послом", - сказав він.

У той же час, Залкаліані уточнив, що "Грузія не розглядає розрив дипломатичних відносин або перегляд стратегічного партнерства", попри рішення України.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський вже офіційно призначив Михайла Саакашвілі главою Виконавчого комітету реформ.

Нагадаємо, що третій президент Грузії, колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі прокоментував своє призначення на посаду голови Виконавчого комітету Національної ради з питань реформ.

Новини партнерів

Російська Федерація боксу запропонувала надати громадянство Росії Усику і Ломаченку
Тотальне зараження або нормальне життя: чим обернеться для України бунт мерів проти карантину