Грузія має намір подати заявку на членство в ЄС

Грузія має намір подати заявку на членство в ЄС
Читать на русском

Правда, не раніше 2024 року

У Грузії планують зайнятися повномасштабними реформами країни, щоб в 2024 року подати заявку на вступ до Європейського Союзу. Про це пише APnews з посиланням на Укрінформ.

Так, за словами прем'єр-міністра Грузії Іраклі Гарібашвілі, влада налаштована дуже серйозно і не заспокоїться до тих пір, "поки Грузію не приймуть у ряди ЄС". Уряд також заручився підтримкою большиство населення в цьому питанні.

"Ми підготували всеосяжний план дій, в якому міститься багато ініціатив і реформ, які приведуть до подання нашої заявки на членство в ЄС в 2024 році, - сказав Гарібашвілі під час свого виступу на 76-й Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку, 24 вересня.

У той же час грузинський чиновник зазначив, що Росія вже намагається перешкоджати реалізації намірів Грузії.

"Росія не тільки окупувала 20 відсотків території Грузії, а й намагається підірвати наше законне прагнення долучитися до європейської та євроатлантичної родини". - зазначив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, що 76-ю Генеральну Асамблею ООН в Нью-Йорку відвідав і український президент Володимир Зеленський. Він, зокрема, розкритикував Організацію за те, що вона проігнорувала саміт "Кримської платформи".

Новини партнерів

Сербія привела в бойову готовність свою армію на кордоні з Косово
В Одеській області сталася масова ДТП, 5 осіб постраждали, - фото