Гроші Терезів, зліт Тельців та податливість Раків: докладний гороскоп на 5 серпня

Гроші Терезів, зліт Тельців та податливість Раків: докладний гороскоп на 5 серпня
Читать на русском

Астролог рассказала, чего ожидать от этой пятницы.

Овен

21 березня — 19 квітня

Не варто приймати близько до серця сни нинішньої ночі: за всієї своєї похмурості вони не матимуть жодного відношення до реальності, тому вважати їх віщими – велика помилка.

Телець

20 квітня — 20 травня

Негативні емоції, які ви можете відчувати цього дня, витягнуть з вас усю енергію, тому, щоб не втратити сили, необхідно переключитися на щось позитивне – воно врівноважить ваш внутрішній стан.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Внутрішню тривогу, яку ви відчуватимете з самого ранку, можна буде вилікувати, спілкуючись із приємними вам людьми: зателефонуйте найкращій подрузі – розмова з нею налаштує вас на оптимістичний лад.

Рак

21 червня — 22 липня

Велика ймовірність того, що оточуючі намагатимуться збити вас із ділового настрою та заважати вам зробити все те, що ви на сьогодні запланували, тому день краще провести на самоті.

Лев

23 липня — 22 серпня

Не вірте тому, що про близьку вам людину скажуть сьогодні "доброзичливці" – перш ніж приймати їхні слова близько до серця, задайте собі просте запитання: чому вони хочуть зганьбити його у ваших очах.

Діва

23 серпня — 22 вересня

На недоброзичливі випади з боку близьких людей чи друзів, які можливі цього дня, краще не реагувати – інакше ваші стосунки можуть зіпсуватися всерйоз та надовго.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Якщо у вас є справи, які ви свого часу відклали, що називається, на потім, сьогодні прекрасний день для того, щоб нарешті їх розгребти: місце, що звільнилося, тут же займуть перспективні і вигідні проекти.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Енергії цього дня у вас буде багато, тому – щоб вона не вирвалася з-під контролю – важливо направити її у мирне русло – на вирішення важливих професійних чи побутових питань.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Навколишні, знаючи про властиву вам запальність, можуть провокувати вас на емоційний спалах і, як наслідок, неадекватну поведінку – постарайтеся їм не піддаватися.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

День сприятливий для очищення як на фізичному, так і на моральному рівні: можна мережу на дієту, медитувати, слухати хорошу музику або читати класичну літературу.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Тривожні думки, які можуть переслідувати вас протягом дня, – не більш ніж негативний вплив Місяця, який вже завтра зійде нанівець, тому не варто робити зі своїх переживань трагедію.

Риби

19 лютого — 20 березня

Невдоволення собою та оточуючими, яке ви можете відчути сьогодні, не має нічого спільного з реальністю, тож бажано згадати про свої досягнення – вони відзначать усі сумніви.

Читайте також:
Пошук Раків, успіх Львів та енергія Терезів: докладний гороскоп на 4 серпня

Новини партнерів

Діти з усього світу долучилися до благодійного проєкту, що націлений допомогти маленьким українцям, які постраждали через війну
Зеленський призначив Янушевича главою Херсонської ОДА