Гроші Дів, почуття Терезів та партнери Козерогів: докладний гороскоп на 23 червня

Гроші Дів, почуття Терезів та партнери Козерогів: докладний гороскоп на 23 червня
Читать на русском

Астрологи розповіли, що варто чекати від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

Деяким Овнам почуття професійного обов'язку не дає зосередитись ні на чому іншому. Хороший період для роботи з грошима та іншими цінностями. Також було б непогано скласти плани на вихідні.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельці прагнуть досконалості у всьому, що стосується особистої майстерності. Знання мети та організаторський талант дозволять вирішити будь-які завдання. Будьте готові до цікавої пропозиції та не соромтеся пропонувати першими.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюки здатні розгорнути ситуацію в потрібне їм русло. Отримання несподіваного повідомлення вимагатиме від вас рішучих дій. Бажана подорож стає реальнішою.

Рак

21 червня — 22 липня

Обставини вимагатимуть витримки від Раків. Це досить суперечливий день. Можливо, ви потребуватимете дружньої підтримки, довірчої розмови. Зірки пропонують проявити активність з благоустрою будинку.

Лев

23 липня — 22 серпня

Львів має гарний період для особистісного зростання, позбавлення від страхів і розчарувань. Виділіть час для роботи над собою. На роботі будьте уважні під час виконання будь-якої справи, все розпочате обов'язково доведіть до кінця.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Багато подій штовхатимуть Дів на шлях боротьби з оточенням. Утримайтеся від того, щоб використати свої здібності на шкоду близьким. Гарний час для вчених та літераторів.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Терези зараз здатні інтуїтивно відчувати, що відчувають їхні партнери. Легко встановлюються контакти та йде робота у групі. Родичі можуть наштовхнути на цінну думку.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіони саме сьогодні здатні потішити свої професійні амбіції. Хороший день для відстоювання прав, переконань та інтересів. Але зустрічі дня потребують максимальної концентрації та організованості.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільці вдало використовують нову інформацію та внесуть потрібні зміни у справу, якою вони займалися останнім часом. Вечір – чудовий час для розслаблення, прийому обраних гостей.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

У Козерогів можливе службове відрядження або особисті справи, пов'язані із закордоном. Ризиковані проекти можуть призвести до кризи. У той же час є ймовірність великого успіху, вдалих угод і нових корисних знайомств.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водоліїв сприятливий день для подорожей, змін і пригод. У професійних справах дотримуйтесь послідовності у діях та навчайтеся керувати людьми. Деяким Водоліям настав час подбати про свою фізичну форму.

Риби

19 лютого — 20 березня

Ситуація на роботі вимагатиме від Риб уміння входити в чуже становище. Показано виконувати розумні прохання, робити подарунки. Надвечір можна запланувати романтичні зустрічі, творчі справи.

Читайте також:
Гроші Дів, почуття Терезів та партнери Козерогів: докладний гороскоп на 23 червня

Новини партнерів

У Міноборони назвали дітьми тих, хто поширював чутки про наступ ЗСУ на Херсонщині
На Сумщині в річці виловили "смертельний" ЗРК "Ігла", яким збивають вертольоти та літаки (Фото)