"Грошей вистачає лише на оплату комуналки": Як малий бізнес виживає в умовах адаптивного карантину

"Грошей вистачає лише на оплату комуналки": Як малий бізнес виживає в умовах адаптивного карантину
Ексклюзив
Читать на русском

Власники кіосків і продавці поділилися, що покупців стало набагато менше, ніж було до карантину

Малий бізнес в Києві не зміг оговтатися повністю навіть після часткового зняття карантинних обмежень. Про це повідомляє кореспондент APnews.

Власники кіосків і продавці поділилися, що покупців стало набагато менше, ніж було до карантину. Також вони зазнали величезних втрат за час карантину.

Одна з власниць кав'ярень пояснила, що зазвичай їх покупці - офісні працівники, багато з яких досі працюють віддалено.

"Ми залежні від офісних працівників, частина з яких ще не вийшла на роботу після карантину, а багато хто продовжує працювати віддалено, тому виторги далеко не такі, як раніше. Сподіваємося на краще", - зазначила вона.

Те ж саме сказав співробітник іншої популярної мережі кав'ярень. За його словами, поки нікого не скорочували та не звільняли, але кількість покупців знизилося приблизно на 30%. Водночас він не знає, скільки втратила і продовжує втрачати грошей фірма, де він працює.

Власниця магазину солодощів зазначила, що поки працює собі в "мінус", оскільки люди перестали купувати товар.

"Візуально, так, на вулицях людей майже так само, як і до карантину, ось тільки до нас вони перестали заходити. У людей немає грошей", - зазначила вона.

Продавці шаурми, яка є одним з найпопулярніших фастфудів Києва, розповідають, що попит значно впав.

"Хто у нас зазвичай купує шаурму? Студенти. А вони всі поїхали. Працюю тільки, щоб оплатити електрику і оренду. Знижок ніяких не дають. У нас же як: не можеш платити оренду - віддавай ключі - прийде інший", - пояснив один з власників точки з шаурмою.

Ще один підприємець розповів, що його компанія продовжувала працювати і під час карантину, бо надає послуги в інтернеті, а співробітники можуть працювати віддалено.

В той самий час доходи впали через те, що частина клієнтів перестала робити замовлення.

"Але криза відчувається, тому що постраждали наші клієнти. У квітні дохід впав на 30%. Хтось із клієнтів перестав замовляти та чекає визначеності від влади, хтось скоротив бюджети. Щоб зберегти бізнес, ще до початку карантину вирішили заморозити інвестиції в розробку нових продуктів. У квітні скоротили витрати на канцелярію та оренду ", - розповів підприємець.

Він додав, що зарплати співробітників за підсумками квітня впали на 15-20%, проте нікого не звільнили.

Як повідомляв APnews раніше, в Києві прийняли рішення дозволити закладам громадського харчування приймати відвідувачів всередині приміщень.

Новини партнерів

Санлікар Ляшко назвав регіони, де знову можуть ввести жорсткий карантин
В Україні запрацювала система автоматичного нарахування пенсій: як скористатися