Громадянин України не зобов'язаний підтримувати політику влади і бути патріотом

Громадянин України не зобов'язаний підтримувати політику влади і бути патріотом
Читать на русском

Журналіст вважає, що Україна, при цьому, зобов'язана захищати його права як громадянина.

З приводу вати ... За останні роки поняття "вата" перетворилося в само собою зрозумілий словесний код, за допомогою якого хуту нашого суспільства розлюднюють суб'єкти незгоди і скасовують полеміку. Хотілося б нагадати нашим патріотичним комсомольцям, що демократія так не працює: українські громадяни мають повне право по-різному дивитися на речі. У тому числі на питання Криму, Майдану, війни, мови, пріоритетного геополітичного партнерства України і всього іншого на світі. Таке право їм дає як український, так і міжнародний закон. Про це в блозі на Vesti.ua пише журналіст Анатолій Ульянов.

Український громадянин не тільки не зобов'язаний підтримувати політику української влади, а й взагалі бути патріотом України. Більш того, він має повне право навіть ненавидіти Україну, а Україна, при цьому, зобов'язана захищати його права як громадянина. Якщо це не очевидно, вчіть матчастину демократії. Вимога одностайності ніякого відношення до неї не має. Демократія - це не синхронне плавання. І не любов до Батьківщини.

Мільйони українських громадян, яких ви називаєте ватою, є мільйонами українських громадян. Ці громадяни мають точно такі ж права, як всі інші українські громадяни, безвідносно їх статі, етносу, поглядів, сексуальних і будь-яких інших особливостей. Ви не повірите, але рівними з вами правами володіють в тому числі "проросійські" громадяни України, які хочуть дивитися "медведчуківські" канали та вважають війну на сході "громадянською". Це - їхнє право, обмежувати яке у вас права немає.

Мені, в цьому сенсі, смішно, коли черговий дуже розумний коментатор кидає мені в коменти "вата!", Думаючи, що я поділяю його злобно-шипляче відношення до цього слова. Моє ставлення до поняття "вата" точно таке ж, як до понять "ж*д", "під*р", "циг*н", "ніг*єр", "баба" і т. д. Я - все це . Кожне таке слово - про мене.

Новини партнерів

"Дуже повільно і складно": Єрмак розповів про ситуацію з переговорами по Донбасу
Медведчук: Закрив канали, закрив партії, закрив країну - все це може закінчитися для Зеленського зворотною реакцією