Громадянин США замовив убивство міністра аграрної політики Романа Лещенка - МВС

Громадянин США замовив убивство міністра аграрної політики Романа Лещенка - МВС
Читать на русском

Крім замаху на міністра, правоохоронці запобігли ще одному вбивству.

Поліцейські запобігли замаху на міністра аграрної політики Романа Лещенка. Про це APnews повідомляє з посиланням на брифінг міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського.

За словами глави МВС замовника у вбивства було два - громадянин США та громадянка України. До того ж основним замовником виступив іноземний громадянин. Мотивом для замаху був нібито борг, який Лещенко не повернув громадянинові США 2017 року.

Спілкуванням із "кілером" займалася громадянка України, причому всі її переговори документувалися. У результаті 17 листопада правоохоронці затримали обох замовників під час їхньої зустрічі з "кілером" у ресторані.

Там замовники внесли завдаток у розмірі 20 тисяч доларів та окремо обмовили – вбивство має статися після того, як громадянин США залишить Україну. Наразі підозрюваним загрожує довічне ув'язнення.

Зазначимо, що Роман Лещенко обіймає посаду в уряді з грудня 2020-го року. До цього чиновник очолював Держгеокадастр, однак у 2017-2018 роках він не обіймав державну посаду.

За словами Монастирського, сам міністр дізнався про можливий замах "за півгодини до брифінгу". Сам Лещенко заявив, що йому самому та його родині постійно загрожують і намагаються шантажувати.

Раніше APnews повідомляв, що в МВС назвали основну версію замаху на радника президента Сергія Шефіра - йдеться про спробу залякати Володимира Зеленського.

Новини партнерів

Замовникам замаху на міністра аграрної політики Лещенка загрожує довічний термін
У Вінницькій області вчаділи четверо дітей та їхні батьки, одна дитина вціліла