Григорій Суркіс в Раді "засвітив" листування про трансфери в "Динамо"

Григорій Суркіс в Раді "засвітив" листування про трансфери в "Динамо"
Читать на русском

Здається, потенційний новачок не сподобався Мірчі Луческу.

Під час засідання Верховної Ради народний депутат і брат президента "Динамо" Григорій Суркіс "засвітив" листування, в якій обговорювалося потенційний новачок команди. Про це APnews повідомляє з посиланням на Апостроф.

"Щойно говорив з Луческу по Рікарду Алвіш, він категорично проти навіть перегляду цього гравця. Він йому [закрите пальцем слово] подобається", - зазначено в повідомленні.

Це означає, що у цього гравця мінімальні шанси перейти в київський клуб. При цьому в листуванні, швидше за все, була допущена помилка - пошук знаходить трьох гравців з ім'ям Рікарду Алвеш.

Григорій Суркіс в Раді "засвітив" листування про трансфери в "Динамо"

Йдеться про двох атакуючих хавбеків - 27-річному гравцеві з досвідом виступів за "Рапід", "Олімпію" і "Оренбург", а також про 21-річного футболіста, який встиг пограти в "Лулетано", "Дігеніс Морфу" і "Фаренсе". В цей момент обидва спортсмени є вільними агентами.

Також є 29-річний центрбек Рікарду Алвеш. Він виступає за "Тонделу". Раніше ж він захищав кольори "Марітіму", "Конкордії", "Айстри" та "Лейшоеша".

Нагадаємо, раніше стало відомо, що нинішній головний тренер "Динамо" Мірча Луческу міг очолити команду ще в 2017-му році. Про це президент киян Ігор Суркіс розповів в інтерв'ю.

Новини партнерів

Вже понад 100 мільйонів людей у світі захворіли на коронавірус
В Індії батьки забили своїх доньок тризубцем та гантелями, щоб "догодити вищим силам"