Green Grey таки зіграє концерт в Києві на День Незалежності

Green Grey таки зіграє концерт в Києві на День Незалежності
Читать на русском

Група дасть концерт не на щорічному урочистому заході, а на даху ЦУМу.

Музична група Green Grey замість щорічного урочистого концерту з нагоди 30-річчя Незалежності України, зіграє сольний концерт в центрі Києва.

Про це самі музиканти заявили на офіційній сторінці групи в соціальній мережі Facebook, передає APnews.

Концерт буде зіграний на даху ЦУМу, 24 серпня. Початок заплановано на 20:00.

"Друзі, побачимося на День Незалежності України, в самому серці Києва, на даху ЦУМ! Ми представляємо наш новий альбом і пограємо хіти різних років. Згадаймо, як це було! Буде як завжди круто", - йдеться в анонсі.

Як розповідав раніше APnews, лідер гурту Green Grey Андрій Яценко заявив, що Офіс президента України скасував виступ групи на концерті в честь Дня Незалежності через російську мову. Таким чином, упевнений музикант, його групу "хочуть стерти з історії України".

А незабаром після того як Офіс президента заборонив виступ Green Grey на концерті на День Незалежності через російську мову, колектив наздогнала ще одна "заборона" - цього разу їх "попросили викреслити" з документального фільму про Україну, приурочений до 30-річчя незалежності нашої країни.

Новини партнерів

Єврокомісія "рекомендувала" Україні припинити можливість подвійного громадянства і "переобрати" керівників НАБУ, САП і АРМА
Українських синхроністок з казусом нагородили "бронзою" Олімпіади, назвавши представниками РФ