Гречка, сірники та туалетний папір не рятують: Зеленський розповів, як боротись з коронавірусом

Гречка, сірники та туалетний папір не рятують: Зеленський розповів, як боротись з коронавірусом
Читать на русском

Зеленський зазначив, що громадяни України вже пережили не один грип

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців у відеозверненні, закликавши не вестись на провокації та не сіяти паніку на фоні коронавірусу.

"Слід пам'ятати, що гречка, сірники та туалетний папір не рятують від коронавірусу. Потрібні критичне мислення, холодна голова та заходи гігієни. Серед іншого потрібна і інформаційна гігієна. Не ведіться, будь ласка, на провокації інтернет-аферистів, які за гроші хочуть просто посіяти паніку серед нас, серед українців", - сказав президент України.

Зеленський зазначив, що громадяни України вже пережили не один грип, а також побажав українцям здоров'я.

"Вірус паніки гірше від коронавірусу. Ми з вами пережили багато чого, нас з вами не здолали пташиний, свинячий та іспанський грип, ми сильні, і в нас все буде добре. Бажаю вам 36,6, будьте здорові, дорогі українці", - додав Зеленський.

Як повідомляв APNEWS раніше, голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук оголосив надзвичайний стан в області після того, як протягом двох днів в інфекційне відділення чернівецької лікарні поступило вісім людей, які потрапили на карантин через підозру на коронавірус.

Новини партнерів

Закриваємо авіасполучення: Зеленський закликав повернутись всіх українців додому за три доби
Трамп оголосив надзвичайний стан в США