Гречка по 12 грн і яловичина – 20: нардеп Тищенко здивував знаннями цін на продукти

Гречка по 12 грн і яловичина – 20: нардеп Тищенко здивував знаннями цін на продукти
Читать на русском

Як заявив сам народний обранець, за покупками він ходить на Бессарабський ринок.

Народний депутат від фракції "Слуги народу" Микола Тищенко в черговий раз осоромився, похизувавшись знаннями про ціни на харчові продукти. На його думку, в Україні можна купити кілограм яловичини за 20 гривень, а гречку всього за 12 гривень.

Про казкові ціни, які в Україні можна було зустріти, коли долар був ще по вісім, "слуга народу" розповів під час спілкування з журналістами в стінах ВРУ. Відео з заявою депутата швидко поширилося мережею.

Так, за словами Миколи Тищенка, за покупками він ходить на Бессарабський ринок у центрі Києва, до слова, один з найдорожчих.

Як заявляє депутат, там він купує кілограм гречки за 12 гривень, а яловичину - по 50 -70 гривень, хоча буває і по 20 гривень знаходить червоне м'ясо. Також нардепу подобається на ринку дегустувати сало.

"Я на Бессарабку ходжу, мені там подобається сало їсти. Все залежить від того шматка, який залишається. Але перший або другий шматок сала коштує десь від 50 до 100 гривень за кілограм", - говорить Тищенко.

Водночас Тищенко не захотів розповідати журналістам, скільки грошей він витрачає на продукти.

Також депутат розповів, що всі ціни залежать від енергоносіїв.

"Якщо криза у світі, значить, піднімається і собівартість продукту, адже він якось потрапляє до нас на стіл", - зазначив Тищенко.

Складається враження, що Микола Тищенко живе в іншій реальності, де ціни на продукти в Україні не ростуть, а знижуються. Але, на жаль, українцям туди не потрапити.

Примітно, що за даними Мінфіну гречка коштує близько 45 грн/кг, а яловичина від 190 грн/кг.

Тим часом додамо, в закладі нардепа "Велюр" ціни не такі фантастичні, адже тільки чай або кава може обійтися відвідувачеві у більше ніж 300 гривень. А ціни за м'ясні чи рибні страви в його ресторані перевищують 1000 гривень.

Раніше APnews повідомляв, депутат Микола Тищенко під час партійних зборів "Слуги народу" в Трускавці жорстко вилаяв свого однопартійця Романа Грищука.

Новини партнерів

В Україні з початку пандемії COVID-19 уразив понад 150 тисяч дітей
Кабмін визначив дату, коли невакцинованих вчителів почнуть відсторонювати від роботи