
Спочатку потрібно зрозуміти, що для виграшів необхідно мати поняття про покер стратегії
Навчитися грати в ВБет покер зовсім не складно. Існують певні правила, які можна легко вивчити, граючи вдома з друзями. Але щоб почати заробляти, потрібно запропонувати набагато більше зусиль. Потрібно заглибитися в цю азартну, інтелектуальну гру, і тоді вона зможе стати вашим основним джерелом доходу.
Спочатку потрібно зрозуміти, що для виграшів необхідно мати поняття про покер стратегії. Стратегія покеру – це сукупність дій гравця під час однієї гри. Якщо говорити про техаський Холдем, то стратегій існує безліч і щоб вивчити їх все потрібно дуже багато часу. Причина великої кількості стратегій у самій особливості гри – у гравця немає повної інформації про карти, йому доводиться приймати рішення, ґрунтуючись на своїх здогадах про карти та наміри противника, зіставлення своїх карток з уявленням про карти опонента та інше.
Також, якщо ви хочете виграти, то маєте звертати увагу на величезну кількість математичних тонкощів. І щоб розуміти їх, вам необхідно виробити у себе пильну увагу та напрацювати якнайбільше практики.
Стратегія гри в покер Техаський Холдем
Усі новачки починають грати на низьких лімітах і це нормально. Адже через брак досвіду та гідного банку по-іншому й не вийде. Але граючи на одному полі на низьких лімітах, ви навряд чи знайдете гідного суперника, у якого можна навчитися грати добре. Швидше, ви навчитеся грати правильно. А коли у вас почне виходити грати добре, ви сміливо можете перейти на ліміти вище, а вже там і суперники більш підходящі.
Стратегія покеру для новачків
Для початку вам необхідно сформувати свій банкрол. Для цього є два шляхи:
- Фрірол. Дуже довгий шлях гри у безкоштовних онлайн-турнірах, але у деяких гравців все ж таки виходить заробити капітал.
- Внесення депозиту. Зараз не йдеться про великі суми, стартувати можна від $50, таким чином у вас буде більше шансів збільшити банкролл. Тим більше, що багато сайтів покеру пропонують приємні бонуси всім, хто внесе перший депозит.
Боротьба з дисперсією. І хоча при грі на низьких лімітах супротивник слабкий, постійно вигравати не вийде ні в кого. Можна перевірити свою гру за допомогою онлайн ресурсів і таким чином зрозуміти, чи реально ви граєте в мінус чи просто не щастить. Наприклад, сервіс Holdem Manager вам у цьому допоможе, для цього звертайте увагу на показники чистого прибутку та очікуваного чистого прибутку.
Для більшої ефективності боротьби з дисперсією, грайте за столами з «капом» – обмеженням максимальної величини банку. Вони спочатку добре допомагають справлятися з набридливими бедбітами.
Гра за кількома столами. Як тільки ви почнете набивати руку, починайте підключати ще один стіл до гри. Навичка мультитейблінгу вам не раз допоможе в щоденній рутині покеру.
І не забувайте якнайчастіше спілкуватися з досвідченими покеристами, читати професійну літературу і бути в курсі всіх подій у житті покеру.
Поради та тактика покеру
Як кажуть, легко навчитися грати в покер, але важко досягти в ньому майстерності. Стати майстром гри в покер — цікаве та серйозне завдання. У розділі про стратегію покеру Ви знайдете багато способів, які допоможуть стати переможцем у цій грі. Ця сторінка містить як загальні поради та стратегію гри в покер, так і посилання з інформацією та стратегій для різних різновидів покеру.
Базова стратегія покеру включає багато понять, які Ви повинні освоїти для того, щоб стати постійно виграючим гравцем. Наступні поняття є важливими для освоєння покерної стратегії:
- Тайтова гра.
- Агресивна гра.
- Випадковість у грі.
- Використання у своїх інтересах помилок супротивників.
Тримайте ці поняття в пам'яті, коли Ви вдосконалюєте свої вміння в покері. Дані поняття стратегії нагадують кольори на палітрі художника: основні кольори одні й самі, але, використовуючи їх, художник розкриває свій стиль і неповторність.
Тильт у покері і як уникнути його
Іншою частиною стратегії гравця, який виграє в покер, є самовдосконалення у боротьбі з тильтом. Ваші суперники використовують емоції проти вас. Результатом емоційної гри є неправильні рішення та втрата грошей. Якщо ви впали в тильт, втрата самовладання – звичайна справа, і іноді єдиними ліками від цього є перерва у грі. Все гаразд, через десять хвилин гра все ще триватиме. Більше того, вона продовжуватиметься і завтра.