«Гра не завершилася»: Кулеба відреагував на угоди по «Північному потоку-2»

«Гра не завершилася»: Кулеба відреагував на угоди по «Північному потоку-2»
Читать на русском

"Є ще два тайми, а якщо треба, то і серія післяматчевих пенальті", - зазначив міністр.

Глава МЗС Дмитро Кулеба пообіцяв переглянути угоди США і ФРН по «Північному потоку-2». Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра.

"Гра вчора не закінчилася. Гра з основного часу була переведена в овертайм. Але є ще два тайми, а якщо треба, то і серія післяматчевих пенальті, щоб захистити інтереси України. Тому не треба розцінювати заяву США та Німеччини як кінець історії. Попереду ще багато речей: сертифікація "Північного потоку-2", страхування і головне, як будуть виконуватися ті речі, які записані в заяві ", - сказав політик.

Міністр також нагадав, що Україна ініціювала консультації з Євросоюзом.

"Ми поставимо питання, яким чином бачать наші партнери будуть проводити імплементацію цих домовленостей, щоб вони не послаблювали енергетичну безпеку України та Центральної Європи в цілому. Друге. Вчорашня заява не вирішує питання безпеки України, яка безпосередньо страждає від запуску" Північного потоку-2 ". І це наша головна претензія - там недостатньо чітко конкретні речі написані в сфері блоку з безпеки ", - додав Кулеба.

Раніше APnews повідомляв, 21 липня США і ФРН домовилися з питання російського газопроводу "Північний потік-2". Відповідно до угоди, Німеччина і Штати зобов'язуються разом допомогти Україні з диверсифікацією джерел енергоресурсів. Для цього вони виділять Києву фінансову підтримку.

Новини партнерів

Литва запропонувала дати Україні ПДЧ в НАТО в обмін на «Північний потік-2»
Співачка MARUV стала ведучою на російському телеканалі