Готелі, спорт та ВНО: Зеленський розповів, що стане доступним на другому етапі пом’якшення карантину

Готелі, спорт та ВНО: Зеленський розповів, що стане доступним на другому етапі пом’якшення карантину
Читать на русском

Другий етап пом'якшення запланований на 22 квітня

У черговому відеозверненні Зеленський повідомив, що стане доступним на другому етапі пом'якшення карантину в Україні. Зокрема мова йде про відновлення спортивних змагань, відкриття готелів та ВНО. Про це APnews повідомляє з посиланням на опубліковане відеозвернення.

"Уже третій день ми з вами живемо в режимі першого етапу пом’якшення карантину. Не скасування, не кінець, а саме пом’якшення. І стосується воно лише окремих видів діяльності. Це не означає, що тепер можна розслабитись: ходити без маски, збиратись компаніями або не дотримуватись дистанції. Цього ніхто не відміняв", - наголосив Президент.

За його словами, другий етап пом’якшення карантину планується на 22 травня. Він торкнеться, зокрема, спортивних змагань, роботи готелів, проведення ЗНО та іншого.

Читайте також:

"Я знаю, що всі зараз не розуміють, яким буде літо, як планувати відпустку, коли дозволять літаки, коли запрацюють кінотеатри та метро. Кожен наступний етап пом’якшення доступний тільки тоді, коли ми досягнемо конкретних показників. Зокрема, помірної кількості нових випадків та некритичного завантаження ліжок у лікарнях", - сказав Зеленський.

Та наголосив, що, у порівнянні з іншими країнами, статистика України виглядяє більш позитивною.

"Щоразу коли ви не надягаєте маску, ви самі ж віттягуєте процес пом'якшення. Нам неважко підписати папірець і відкрити метро хоч завтра. Та якими будуть наслідки? Мільйони захворілих? І тоді замість пом’якшення доведеться посилювати. Порівняйте статистику України і сусідів. Нам вдається втримувати ситуацію", - сказав Зеленський.

Також APnews писав, що пожежі у Чорнобильській зоні повністю ліквідували. Про це також заявив Президент у відеозверненні.

Читайте також:

Новини партнерів

"Антиколомойський" закон унеможливить притягнення до відповідальності попередню владу - політолог
Авіація вийде з кризи не раніше 2023 року, квитки будуть дорожчати, а флот скорочуватись. В МАУ розповіли, як будуть виходити з колапсу