Госпіталізована з підозрою на коронавірус у Ніжині ніколи не була за кордоном

Госпіталізована з підозрою на коронавірус у Ніжині ніколи не була за кордоном
Читать на русском

Лікарі взяли у госпіталізованої всі необхідні аналізи для перевірки на коронавірус та направили їх до лабораторії в Києві

Жінка, яку госпіталізували з підозрою на коронавірус у місті Ніжин Чернігівської області, ніколи не була за кордоном, а також у неї немає закордонного паспорта. Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Після того, як жінку госпіталізували, співробітники правоохоронних органів почали встановлювати всіх можливих контактних осіб, в ході чого виявили, що жінка ніколи не була за кордоном та не має закордонного паспорта. Не дивлячись на це, пацієнтка заявляла, що повернулась з Італії три дні тому.

Лікарі взяли у госпіталізованої всі необхідні аналізи для перевірки на коронавірус та направили їх до лабораторії в Києві.

"У залежності від результатів тестування жінки, поліція буде корегувати свої подальші дії відповідно до норм чинного законодавства. У Чернігівській області немає підтверджених фактів захворювання коронавірусом", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв APNews, в Житомирі зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19.

Новини партнерів

Денісова: Влада РФ ігнорує прохання утримуваних кримських татар перевірити їх на коронавірус
У 22 жителів Харкова підозрюють коронавірус