Гороскоп на січень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на січень 2022 року для кожного знаку зодіаку
Читать на русском

Січень – перший місяць 2022 року, він вважається найважливішим місяцем на рік. У цей період кожен зі знаків зодіаку закладає фундамент на наступний рік. Дізнайтесь, що приготували зірки для представників зодіакального кола.

Овен

21 березня — 19 квітня

Для Овнів січень 2022 року буде активним та насиченим. Відпочивати часу не буде. Зірки радять аналізувати все, що відбувається у вашому житті, уникайте ілюзій і помилкових суджень. Намагайтеся розмірковувати позитивно, оскільки саме цього місяця все залежатиме лише від вашого настрою. У особистих відносинах цього місяця краще зайняти спостережну позицію, не роблячи важливих кроків.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельцям на початку місяця потрібно уважно поставитися до свого здоров'я, зайва перевтома перед Новим роком могла негативно позначитися на вашому самопочутті. Намагайтеся більше відпочивати та не відмовляти собі у відпочинку. Також цього місяця вам потрібно зосередитись на комунікації з людьми, з якими раніше виникало непорозуміння, цей період добре підходить для примирення.

Близнюки

21 травня — 20 червня

У січні 2022 року у Близнюків з’явиться можливість поміняти себе зсередини на краще. Ваші позитивні якості слід розвивати, а не ховати їх від навколишніх. Перестаньте прикидатися тією людиною, якою ви не є. У цей період потрібно позбавитися всіх негативних установок, які заважали вам саморозвиватися минулого року. Січень добре підходить для тих Близнюків, які довго шукали щастя в особистих стосунках. Вам вдасться покращити нинішні стосунки або познайомитись із майбутнім партнером.

Рак

21 червня — 22 липня

Для Раків січень 2022 року буде багатим на нові знайомства з цікавими людьми. Хтось із цих людей відіграє у вашому житті ключову роль. Ви зможете змінити своє ставлення до багатьох речей у своєму житті. Зірки підказують Ракам бути обережними з фінансами, постарайтеся витрачати гроші розумно, уникайте спонтанних покупок, особливо після 14 січня, коли Меркурій перейде в ретроградний рух.

Лев

23 липня — 22 серпня

У січні 2022 року Левам протипоказані всі справи, які ви не зможете довести до кінця. Можливо, деякі проєкти на роботі загальмуються. У відносинах з коханою людиною Левам необхідно уникати зайвої емоційності та імпульсивності, це може призвести до конфліктів, про які ви будете шкодувати тривалий час. Січень буде дуже динамічним для Левів, постарайтеся встигати закривати всі питання, але при цьому не поспішати.

Діва

23 серпня — 22 вересня

У січні 2022 року Дівам слід забути про свій егоїзм. Зірки вказують на те, що це заважатиме як в особистих стосунках, так і у ділових. Намагайтеся у кожній ситуації зрозуміти свого опонента та прагнути компромісу. У середині місяця ви можете відчути зміни в настрої, вам потрібно постаратися частіше розслаблятися і не зациклюватися на справах, які поки що не просуваються.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

У Терезів цей місяць буде дуже динамічним, як в особистому житті, так і в роботі. На початку місяця ви можете відчувати розгубленість, з якою допоможе впоратися підтримка від близьких людей. Не соромтеся просити допомоги та порад. Зверніть особливу увагу до своєї другої половинки, потрібно подумати про те, щоб почати більше часу проводити разом, інакше є можливість віддалитися одне від одного.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіонам у січні 2022 року слід пам'ятати про те, що у житті є бумеранг. Всі ваші вчинки повертатимуться у ваше життя, тому постарайтеся робити тільки добре для оточення, виявляйте більше милосердя та розуміння. Сприятливий період для того, щоб позбавитися всіх страхів і переживань. Негативні думки заважали вам минулого року досягати поставленої мети, але в січні у вас з'явиться шанс почати цей рік у гармонії з собою.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільцям у січні 2022 року слід перестати сподіватися на випадковості та почати діяти. Від ваших слів та вчинків залежатиме те, як ви проведете весь рік. Цей місяць відкриватиме перед вами можливості саморозвитку. Намагайтеся хапатися за будь-яку можливість, яка передбачає набуття нових знань.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козороги у січні 2022 року можуть зіткнутися з великою кількістю труднощів та перешкод. Але зірки вказують на те, що ви зможете все подолати. Досвід, який ви придбаєте цього місяця, буде чудовим помічником на весь наступний рік. Також цього місяця потрібно уникати спілкування з людьми, які вам не подобаються.

Водолій

21 січня — 18 лютого

У січні 2022 року Водоліям слід добре відпочити та набратися сил на наступний рік. Під кінець місяця можна розпочинати планувати нові проєкти. Зірки вказують на те, що ваші ідеї будуть успішними та перспективними. Намагайтеся частіше бувати в нових місцях, це буде вас енергетично наповнювати, що позитивно позначиться на розв'язанні робочих питань.

Риби

19 лютого — 20 березня

На початку січня 2022 року Рибам потрібно добре відпочити та набратися сил. Зірки вказують на те, що рік буде дуже динамічним і багатим на нові знайомства та захоплення. Цей період добре підходить для планування нових проєктів, у вас з'явиться багато перспективних ідей. Також Рибам важливо уникати будь-яких конфліктів, особливо з близькими людьми.

Новини партнерів

Кабмін звільнив заступника голови МОН Гарбарука після скандалу з його помічницею
"Слуга народу" Ковальов купив "4 канал" у екс-нардепа Добродомова