Гончарук: в найближчі місяці може бути розпочата програма з МВФ

Гончарук: в найближчі місяці може бути розпочата програма з МВФ
Читать на русском

Гончарук заявив, що вони "знайшли порозуміння з керівником Міжнародного валютного фонду і їх позиції - співпадають"

В кабміні очікують, що в найближчі місяці програма з Міжнародним валютним фондом може бути розпочата. Про це Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, розповів журналістам після виступу на Ukrainian Breakfast 2020 у Давосі.

"Ми мали дуже хорошу зустріч, разом із Президентом (України Володимиром Зеленським, - ред.) з керівником МВФ. Ми порозумілися, підтвердили, що пропозиція власне України та Міжнародного валютного фонду, в даному випадку, і позиції їх - співпадають. Найближчим часом у нас триватиме робота над тим, щоби запустити максимально швидко нову програму з МВФ, що створить для України ще більше підґрунтя для економічного зростання. Це дуже хороші новини, ми очікуємо, що в найближчі місяці програма з МВФ може бути розпочата", - сказав Олексій Гончарук.

Нагадаємо, в середу, 22 січня, президент України Володимир Зеленський в Давосі провів зустріч з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою. На зустрічі були присутні прем'єр-міністр Олексій Гончарук та голова Мінфіну Оксана Маркарова.

Україна контролює 2,5% світового експорту горілки
Гончарук вирішив не йти у відставку

Новини партнерів