Уряд повідомив, як проходитиме карантин евакуйованих з Уханя

Уряд повідомив, як проходитиме карантин евакуйованих з Уханя
Читать на русском

Співробітники медичного центру Національної Гвардії "Нові Санжари" вже вивезені звідти

На сайті Кабінету міністрів України з'явились відповіді на найбільш розповсюджені питання щодо евакуйованих з китайського міста Ухань через коронавірус громадян України та інших країн.

Вказано, що у спеціально відведеному місці евакуйованих та персонал забезпечать спеціальними засобами індивідуального захисту. Також буде посилена охорона та введений цілодобовий нагляд лікарів.

"Усі евакуйовані громадяни, екіпаж та супроводжуючі особи розміщені в індивідуальних приміщеннях із належним рівнем комфорту для проживання. Відходи будуть утилізовані в спеціальний спосіб, вони не будуть потрапляти у загальну каналізацію. Самі каналізаційні стоки в обов’язковому порядку будуть знезаражені", - йдеться у повідомленні.

Співробітники медичного центру Національної Гвардії "Нові Санжари" вже вивезені звідти. Вони не будуть контактувати з тими, хто знаходиться на карантині. Серед групи, яку розмістять у центрі, є лікарі, медперсонал і технічні спеціалісти для гарантування належного перебування і безпеки людей.

Крім того, заклади по всій Україні готові за потреби надавати необхідну допомогу. Полтавська та Харківська області забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медикаментами.

Після закінчення карантину, українці, у яких не буде симптомів захворювання, повернуться додому, а іноземні громадяни без симптомів повернуться до своїх країн.

У тому випадку, якщо у когось з евакуйованих виявиться підозра на коронавірус, термін перебування всіх інших евакуйованих людей подовжиться ще на 14 днів з моменту ізоляції пацієнта, у якого виявлено підозру на вірус.

Як повідомляв APnews раніше, громадяни України та інших держав пройшли перевірки в Міжнародному аеропорту "Харків" та покинули його автобусами у супроводі поліції.

Новини партнерів

Голова НАЗК відзвітував у Верховній Раді
В МЗС України розповіли про українців, які залишилися в Китаї