Гончарук доручив новопризначеному голові Держгеонадр навести порядок у відомстві за два місяці

Гончарук доручив новопризначеному голові Держгеонадр навести порядок у відомстві за два місяці
Читать на русском

Прем'єр наголосив, що документообіг органу має бути оцифровано

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук поставив перед новим головою Державної служби геології та надр (Держгеонадра) Романом Опімахом завдання протягом двох місяців навести порядок у відомстві, повідомляє Інтерфакс.

"Я особисто доручаю вам, пане Романе, протягом двох місяців навести тут порядок. Орган має стати відкритим, весь документообіг має бути максимально оцифровано, заявки мають подаватися через інтернет", - сказав він під час представлення співробітникам Держгеонадр нового голови відомства у Києві у п'ятницю.

Коментуючи реформування служби, він також закликав співробітників відомства, не готових працювати в інтересах держави, писати заяви на звільнення.

"У мене особисто високий рівень довіри до пана Романа, я впевнений в тому, що він може в корені змінити логіку роботи. Я впевнений, що серед вас (працівників служби - ІФ) є професійні, порядні люди, які можуть йому в цьому допомогти, всім іншим тут не місце. Тому якщо у вас є бажання працювати в інтересах держави, можливість чинити опір усім спокусам - ласкаво просимо до команди. Якщо немає - пишіть заяви", - додав він.

Крім того, Гончарук наголосив на необхідності підготовки відомством до кінця року максимальної кількості лотів для їх реалізації на аукціонах.

У свою чергу новопризначений голова Держгеонадр Опімах як пріоритетні завдання позначив нульову толерантність до корупції, перехід на цифровий документообіг, упровадження електронного кабінету надрокористувача, мінімізацію контактів суб'єктами ринку, реалізацію всіх спецдозволів через аукціони.

"Це має гарантувати нам прозорість, комфортність, швидкість проходження погоджувальних процедур, а також дати змогу нівелювати суб'єктивізм та упередженість під час прийняття рішень, і, в кінцевому рахунку, перейти від традиційної бланкової форми до спецдозволу в електронному форматі", - сказав він.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 6 листопада за результатами конкурсу призначив виконавчого директора Асоціації газодобувних компаній (АГКУ) Романа Опімаха новим головою Державної служби геології та надр.

Новини партнерів

Розведення військ у Петрівському почнеться опівдні 9 листопада, - спецпредставник ОБСЄ у ТКГ
Зеленський на КМЕФ: Україна - найбільш привабливий стартап на планеті Земля