Головний санлікар Ляшко розповів, коли в Україні запрацює транспорт і запустять внутрішні авіарейси

Головний санлікар Ляшко розповів, коли в Україні запрацює транспорт і запустять внутрішні авіарейси
Читать на русском

В МОЗ це питання розглядають комплексно.

Відновлення роботи громадського транспорту та внутрішнього авіасполучення відбуватиметься одночасно.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка в ефірі "Українського радіо".

Ляшко наголосив, що в МОЗ це питання розглядають комплексно.

"Внутрішні рейси будуть відкриті тоді, коли ми відкриємо громадський транспорт, зараз ми розглядаємо це питання комплексно. Коли ми говоримо про відновлення громадського транспорту, ми маємо на увазі все перевезення. В тому числі і міжобласні", - наголосив санлікар.

Також Ляшко зауважив, що запуск транспортного повідомлення між регіонами буде відбуватися за правилами адаптивного карантину, якщо ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в областях буде взята під контроль.

"Не можна говорити про відновлення сполучення між Хмельницьким та Чернівцями, Чернівці якщо не будуть відповідати критеріям, визначеним у постанові Кабміну про благополучну епідемічну ситуацію. Області зможуть відновити сполучення між собою тільки, якщо вони обидва потрапляють під ці критерії. Так само розглядається питання внутрішнього авіасполучення", - пояснив він.

За словами головного санлікаря, питання відкриття міжнародного авіасполучення з країнами Європи буде вирішуватися тоді, коли європейські країни відкриють свої кордони.

Також він додав, що міністри європейських країн пересунули дату можливого відкриття туристичного сезону та відновлення авіасполучень на 15 червня.

Як повідомляв APnews, прем’єр Шмигаль розповів, чи витримає медична система України 100 тисяч хворих на COVID-19.

Новини партнерів

У "Нафтогазі" пояснили, чому звільняють Вітренка
У Білій Церкві дві п'яні дівчини влаштували барбекю на Вічному вогні