Головний санлікар Ляшко назвав три критичні симптоми коронавірусу

Фото: Віктор Ляшко
Читать на русском

За добу в Україні зафіксували 266 хворих коронавірусом.

Заступник міністра охорони здоров'я та Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко назвав три критичні симптоми, які можуть свідчити про те, що людина захворіла на коронавірус. Про це він розповів під час онлайн-брифінгу МОЗ сьогодні, 12 квітня.

На запитання журналістки щодо того, кого зараз перевіряють на коронавірус, Ляшко відповів, що перевірку проходять люди, які мають відповідні симптоми.

"На коронавірус в Україні перевіряють всіх людей, у кого є симптоми. Три найкритичніші – це висока температура, кашель і утруднене дихання. У цих людей на 100% відбирають матеріал на дослідження у вірусологічній лабораторії", – сказав головний санлікар.

За його словами, обов'язково ПЛР-тест на коронавірус роблять всім контактним особам хворого, а також тим людям, які нещодавно прибули з-за кордону і мають симптоми коронавірусу.

Також Ляшко заявив, що до стандарту надання медичної допомоги в Україні внесли зміни.

"У всіх, хто помер від пневмонії, беруть секційний матеріал, який передається на дослідження у лабораторію. Після цього там проводять діагностику і встановлюють, чи немає збудників коронавірусної хвороби", – пояснив він.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні зафіксували 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали.

Новини партнерів

Зеленський привітав християн України західного обряду з Великоднем
"Укрзалізниця" не планує підвищувати ціни на квитки після карантину, - Криклій