Головна проблема рішення КСУ у тому, що вони не дали часу Раді виправити помилки - Разумков

Головна проблема рішення КСУ у тому, що вони не дали часу Раді виправити помилки - Разумков
Читать на русском

Спікер пояснив, що хоча до антикорупційної системи і було багато претензій, інформація про засідання КСУ щодо цього питання з’явилась за 12 годин, а не за три доби, як того вимагає регламент. 

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував ситуацію, яка склалась навколо Конституційного суду України. За його словами, їх головною помилкою було те, що вони не дали часу Верховній Раді виправити помилки.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву Разумкова в ефірі “Право на владу”.

“Якщо ми говоримо про ситуацію, яка відбулася, то головна проблема, яка викликала дисбаланс, полягає в тому, що КСУ, на жаль, на відміну від інших своїх рішень, не дав час Верховній Раді виправити ті помилки, які, на думку суддів, були зроблені раніше. Все відбулося в один момент, з порушенням регламенту роботи”, - сказав Разумков.

Та пояснив, що хоча до антикорупційної системи і було багато претензій, інформація про засідання КСУ щодо цього питання з’явилась за 12 годин, а не за три доби, як того вимагає регламент.

Окремо зазначив, що йому, як очільнику ВР, важливо було побачити “єдність” у парламенті, і він її побачив.

“Я вдячний, що всі дотримались позиції. У всіх було розуміння, що парламент має швидко діяти. Було внесено законопроект, більшість депутатів підписали ініціативу. Ми розуміємо, що ситуацію треба виправляти”, - сказав Разумков.

Нагадаємо, мова йде про скандальне рішення КСУ закрити реєстр декларацій чиновників. НАЗК повідомило, що таким чином Конституційний суд заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Водночас НАЗК наголосило, що судді КСУ прийняли рішення в "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах.

Читайте також:
Конституційний суд зареєстрував заяву 226 депутатів про відставку суддів

Новини партнерів

Єрмак про результати місцевих виборів: Провалу партії "Слуга народу" не було, проблема - у низькій явці
Карантин вихідного дня можуть ввести в Україні вже з наступного тижня - Степанов