Голова ВООЗ розповів, що заважає людству подолати пандемію COVID-19

Голова ВООЗ розповів, що заважає людству подолати пандемію COVID-19
Читать на русском

Голова ВООЗ висловив невдоволення тим, що "світ нерозумно використовував інструменти" для подолання коронавірусної інфекції.

На цей момент людство має всі інструменти для подолання пандемії коронавірусної інфекції, однак "знаряддя боротьби" використовують нерозумно і нераціонально.

Таку думку в інтерв'ю Le Journal de Montreal висловив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебрєїсус. Пише APnews.

За його словами, зараз у світу є все, щоб закінчити пандемію і то, коли вона завершиться, залежить тільки від людства. Він підкреслив, що "світ нерозумно використовує інструменти" для боротьби з COVID-19, тому до завершення пандемії ще далеко.

Як відомо, у ВООЗ планували вакцинувати 40% населення кожної країни до кінця 2021 року і 70% до середини 2022 року, але через нерівномірний розподіл вакцин ці цілі поки неможливо здійснити.

"Пандемія закінчиться тоді, коли світ вирішить її завершити. Вона в наших руках. У нас є всі необхідні інструменти. Ця мета досяжна, але тільки якщо заяви країн і компаній, які контролюють поставки, відповідатимуть їхнім діям. Націоналізм і накопичення вакцин ставлять нас всіх під загрозу", - заявив Гебрєїсус.

Раніше APnews повідомляв, директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюге заявив, що "коронавірус не закінчиться і, можливо, нам доведеться з ним жити".

Новини партнерів

Секретар РНБО Данилов виступив за "жорстку президентську республіку" в Україні
У Києві підліткам заборонять відвідування ТРЦ без дорослих