Голова Одеської ОДА відмовився відповідати на питання журналістів про закупівлю "швидких" і викликав Нацгвардію

Голова Одеської ОДА відмовився відповідати на питання журналістів про закупівлю "швидких" і викликав Нацгвардію
Читать на русском

Як раніше заявляв Дубинський, "хтось з Одеської ОДА наварив 5%" від закупівлі 85 автомобілів швидкої допомоги. Це і вирішили уточнити у губернатора журналісти

Голова Одеської обладміністрації Максим Куций під час інтерв'ю відмовився відповідати на поставлене журналістами питання і викликав Національну гвардію. Питання стосувалося закупівель автомобілів швидкої допомоги в регіоні. Про це APnews повідомляє з посиланням на відео, опубліковане в Telegram-каналі нардепа Дубинського Dubinsky.pro.

"Як справи з постачанням 85 швидких за президентською програмою, на якій хтось там з Одеської обладміністрації наварив 5%?", - написав Дубинський. Це питання, ймовірно, і вирішили поставити губернатору журналісти "1+1".

Так, на самому відео видно, що знімальна група перебувала в кабінеті, йшов процес інтерв'ю. Однак після певного питання губернатор Одеської області попросив вимкнути камери і зупинити процес зйомки. Аргументував він це тим, що було задане провокаційне запитання.

Після того, як журналісти продовжили зйомку, Куций по телефону викликав Національну гвардію, і сказав, що забороняє знімати в адмінбудівлі.

"Люди неправомірно мене зняли ... Ви знаєте, де ви знаходитесь? Це режимний об'єкт... Я не даю згоду на зйомку в режимному об'єкті", - заявив Куций в розмові з правоохоронцями при знімальній групі.

Питання стосувалося закупівлі автомобілів швидкої допомоги. Як заявляв раніше в своєму Telegram-каналі Дубинський, машини, поставка яких була обмежена 1 травня, приїхали до Одеси без обладнання. "Опечатали. І кинули на задньому дворі Обласного центру швидкої допомоги і медицини катастроф", - написав нардеп.

Редакція APnews вже звернулася до колег з "1 + 1", журналісти якого і поставили це "незручне" питання. Також ми написали запит до прес-служби Одеської ОДА з проханням прокоментувати ситуацію. Відповіді чекаємо.

Голова Одеської ОДА відмовився відповідати на питання журналістів про закупівлю "швидких" і викликав Нацгвардію
Читайте також:

Новини партнерів

"Розбір польотів" на Кабміні: Шмигаль і Аваков дорікнули главі МОЗ через відсутність премій лікарям
Журналістів не допускатимуть до пленарних засідань після послаблення карантину в Раді